Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találok egy pennygirl-höz...

Hol találok egy pennygirl-höz hasonló lovas klubot ami ugyanúgy funkcionál, mint a pennygirl? Részleteket lent olvassátok.

Figyelt kérdés
Egy olyan lovas klubot keresek, ami olyan mint a pennygirl. Küldjenek ki csomagokat, ilyen lovas dolgokat, amik havonta járnak stb stb. sok sok lovas cucc egyben, bármi ami lovas csak legyen olyasmi mint a pennygirl és legyen benne több hasznos és mutatós lovacskás cucc. Jó a pennygirl meg minden de az a baj, hogy nagyon kevés az ha jó dolog van a csomagban. Ha van több cucc akkor kiszúrják a szemünket pár filléres aprósággal aminek ugyanúgy megkérik az árát, mint a jó cuccokét. akár futár nélkül is ki lehetne küldeni, mert olyan könnyű a csomag, és annyira vacak dolgok vannak néha benne pl cipőfűzők meg ilyenek. Egyszer a pc játékot megrendeltem, azt bezzeg felelőtlenül postás hozta ki, simán bevolt dobva a ládánkba. Az extra csomagokban is pl előfordul hogy sok a gagyi dolog benne. Most pl a húsvéti csomiban ilyen szövegkiemelő filc lesz, meg egy szivecskés képakasztó, radír, szájfény, meg 2 könyv és a magazin. Hát filcet, radírt megveszek az írószerboltban! Szerintem ez most nagyon kevés. Dedósoknak még tetszhet. Jó nem szólom le, mert vannak szép dolgok is, meg hasznosak is, de az ritkábban van, pl ló alakú óra ami tavaly a karácsonyi csomiban volt, meg laplámpa meg ilyenek :( Én valami komolyabbat szeretnék, amiben nem lehet csalódni ekkorát, és ami havonta jöhet, és amit nem tudok megvenni a közértben vagy legalább kicsit is hasonlít a pennygirlhöz, mert amúgy sok jó versenyre lehet benevezni a pennynél is, amiért jó minőségű ajándékok járnak. Én egy kék fehél karra csatolható mp3-at nyertem, meg most hálózsákot osztogattak rajzversenyért, na ilyent csomagba hiába várnék a pennytől pedig nagyon szeretnék ilyen jó dolgokat.

2014. márc. 18. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ilyet nem nagyon fogsz találni. Inkább pennygirl helyett gyűjtögess szakkönyvekre, amiknek később is hasznát veszed, ha pedig lovas cucc kell, ami hasznos, akkor elballagsz a lovasboltba és megveszed.
2014. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még Pony Club volt a neve amikor én is benne voltam. Most inkább megveszem magánszemélytől azt a könyvet vagy cuccot ami kell. 500 forintért simán lehet venni már könyvet. A lovas cuccok (patakaparó, kesztyű, stb) meg boltban megvehető, és szerintem minőségben jobbak is.
2014. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké. köszi a válaszokat.
2014. márc. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!