Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok lovardát Szentgotthárd...

Tudtok lovardát Szentgotthárd közelében?

Figyelt kérdés

Sokáig Kétvölgyre jártam, de de elköltözött az oktató, és most nem tudom, hova menjek lovagolni..

Ha közel van, akkor akár Ausztriában is megfelel. Karámban és terepen is egyaránt megy már a lépés, ügetés, vágta, karámban ugrani is szoktam kb. 50-60 cm-t. Előre is köszi mindenkinek :)



2014. márc. 22. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia :) hogy hivnak? :) én is gotthárd közelében lakok.Én Vasszentmihályra járok és a legjobb lovarda a világon,az oktatás nagyon jó és nagyon kedves az oktatóm.Ajánlom neked :) a barátnőm pedig Őriszentpéterre jár de ott csak terepeznek,legalábbis amióta odajár csak azt csinálják :) de még van a körmendi szarvas csárda is az egy nagyon jó hely ha ugratni szeretnél és versenyezni :) remélem tudtam segiteni. :D
2014. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a válaszod, Vasszentmihályon már voltam. Nagyon tetszett!!

:)

2014. márc. 30. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!