Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek lehet lovat bérelni?

Szerintetek lehet lovat bérelni?

Figyelt kérdés
Magánszemélytől például. Tehát nála van, de annyit járok ki hozzá amennyit akarok. Lényegében olyasmi, mint bértartás csak nem a helyet bérelem, hanem a lovat..

2014. márc. 24. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, én lovagoltam már így, és még fizetni sem kellett érte. Keresned kell valakit, akinek van lova, de valami miatt nincs ideje lovagolni. Még hálás is lesz neked érte. Persze az ilyen információk inkább ismeretségi körben terjednek, kell hozzá ismerni olyan embert, akinek lova van. Meg persze nem mindegy, mióta lovagolsz, mennyi gyakorlatod van. Kezdő alá nem szívesen adja oda senki a lovát.
2014. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egész jó ötlet. Csak nem igazán ismerek ilyent.. És igazából egy konkrét helyzetről van szó, és egy konkrét lóról. Akit nem tudnék ahol tartani, mivel panelben lakunk, és jobbnak látom bérelni, hogy tudjak vele edzeni és aztán versenyre menni.. Amúgy amit te mondtál azt esetleg lehetne szerinted valahol hirdetni, hogy vállalnék ilyesmit? És ha igen, milyen szöveggel..? 15 éves vagyok, komolyan vennének..?
2014. márc. 24. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy feles bértartás van, úgy teljes bértartás is, te fizeted a ló minden költségét, de a ló az eredeti tulajdonos tulajdonában marad. jellemzőek akkor szokott ilyen előfordulni, ha a gazdája pl. babát vár, vagy egészségügyi problémája merül fel (pl gerinc/térd műtét), ez időleges, mert a lovat pont azért nem akarja eladni, mert valaha még újra szeretné ő lovagolni.
2014. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha konkrét lóról van szó, akkor a gazdájával kellene beszélned. :)
2014. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom egy ilyenbe mennyire menne bele és nem akarom, hogy hülyének nézzen.. Meg messze is van eléggé és nem tudom, hogy ez is mennyire lenne megoldás.
2014. márc. 24. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor először gondold át... vannak felestartásra vonatkozó szerződésminták a neten, nézd át őket, illeve van egy csomó tulajdonos is, aki bérlésre felkínálja a lovát.
2014. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!