Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek vegyek?

Szerintetek vegyek?

Figyelt kérdés
Most lovaglónadrágban + lovaglócipőben lovagolok,heti 2-3x,elég a lovaglózokni,vagy vegyek lábszárvédöt?

2014. márc. 29. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemetlen érzés lábszárvédő nélkül, akkor nem kell venned.
2014. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én az ellenkező irányból közelíteném meg a dolgot. Lovaglózoknira ne költsd a pénzed, mert az aztán tényleg baromság, semmi, de SEMMI értelme nincs egy normál zoknihoz képest. Ha pedig azt veszed, hogy egy lábszárvédő annyiba kerül, mint egy-két ilyen zokni... Szerintem vegyél lábszárvédőt. :)
2014. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Másodikkal értek egyet. :-) Méregdrágán lehet venni lovaglózoknit, ami az égvilágon semmiben nem különbözik egy bármilyen más zoknitól. Több, mint 30 éve lovagolok és egyetlen lovaglózoknim van, azt is tombolán nyertem, azért van. :-D És semmivel sem jobb, mint a többi zoknim. :-D
2014. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lábszárvédő, a lovaglózokni nem tartja a bokád.

Mellesleg a lovagló zokni ugyanolyan sima hosszú szárú zokni, mint a mit a kínaiban veszel 400Ft-ért, csak lovasboltban 2500-at kérnek érte.

2014. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem azt írtam, hogy "lovaglózoknit" vegyen, hiszen azt csak egy normális hosszú zokni, 300 Ft-ért tud venni bárhol, hanem azt, hogy ha eddig nem bántotta a lábát a kengyelszíj, akkor ne vegyen lábszárvédőt, mert minek.
2014. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Alapból van lovaglózoknim,most 1000Ftba nem haltam bele :D

A kèrdès az,hogy vegyek ennek ellenére hopilettet?

2014. márc. 30. 13:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem bántja a lábad a kengyelszíj, akkor nincs rá szükséged. Max arra jó, hogy ha megizzad alattad a ló, nem lesz vizes a zoknid.
2014. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel, igen! Sokkal jobb abba lovaglni!
2014. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem is mindenképp előnyös,hogy a lábszárvédő bőr, tehát tapad. De nem életfontos. A zokni ügyében, világos, h túlélted azt az 1000 forintot, csak hülyeségre költötted el. Ha ez téged nem zavar, minket biztos nem... Ha majd heti 7x lovagolsz, ahhoz ugye kéne még majd venned egy rakás lovaglózoknit, hogy minden nap másik legyen. Vagy veszel egy lábszárvédőt, és probléma megoldva, örökre. Még egy szempont: szerintem a lábszárvédő jobban néz ki. :) De ez ízlés kérdése.
2014. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a legegyszerübb?
2014. márc. 30. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!