Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Új lovardát keresek Buda...

Új lovardát keresek Buda környékén! És ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem hogy mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Az anyácsapusztai lovardát néztem már neten és esetleg tudtok valami infót róla? :) Meg úgy alapjáraton lovardákat keresek Buda környékén! Lehetőleg nem a városban szeretnék lovagolni! :) Kérlek titeket hogy a valóságot írjátok a lovardáról/lovardákról! :)

előre is köszi :)

légyszi a veszekedést meg a kötözködést ne itt :)



2014. ápr. 1. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az Aranypatkót ismerem, de az Békás felé van és szar hely. Mindig hangzavar van, a lovak eszméletlen idegesek, félnapos karámozás van lejtős karámban. Mondjuk az a városban van.... illetve, hát zöld meg ilyesmi, de szerintem lókínzó hely. :)
2014. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen azt ismerem :)

Onnan nem messze lakok de hallottam hogy nem túl jóhely! :) És ezért nem is néztem mert ha lehet olyan helyre mennék ahol a lovak nem roncsok és normális körülmények vannak :))))De azért köszönöm hogy írtál!!!!!! :)

ui.: ezért nem is gondolkodok a városban!! ;) :)))

2014. ápr. 3. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Imádnivaló lovak :)

2014. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megnézem!!!!! :)
2014. ápr. 5. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bértartást keresel vagy lovasiskolát mindenképpen ajánlom hogy nézd meg a Nagykovácsi lovardát. Én itt tartom a lovam, nagyon jó a társaság, jó lovak :)
2014. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lovam így nem keresek bértartást! De megnézem azért köszönöm! :)
2014. ápr. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!