Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyereg táska felrakás. Akkor...

Nyereg táska felrakás. Akkor most hogyan? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ezt a nyereg táskát szeretném megrendelni:


[link]


Ott van a leírásban, hogy 2 fémkarikával rögzíthető. De az a 2 fémkarika az az amelyik a nyergen van ugye? És hogy tudom ahhoz hozzá rögzíteni? Kell hozzá még valamit vennem? Segítsetek lécci mert még nem használtam nyereg táskát. Kösznöm előre is.



2014. ápr. 5. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, hanem kereszteben megy rajta ugye az a 2 pánt, aminek látszanak is a húzókái (nem tudom jobban elmondani, nem csat, hanem olyan, mint amivel a hátizsák pántját is rövidebbre tudod húzni), azt ott kibontod és azt a 2 pántot vezeted át a karikákon és utána rövidre húzod.
2014. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én azt hittem, hogy az csak azért van, hogy jobban összefogja vele a táskát. És akkor énnek a táskának az esetében?:


[link]

2014. ápr. 5. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Már nem ezért, de ezek a "nyeregtáskák" semmit nem érnek, lényegében két madzaggal meg pl egy tornazsákkal ugyanazt eléred, csak nem kerül 5-10k-ba. Vagy normális táskát veszel, vagy ezeket fölösleges pénzkidobás.
2014. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
AZ lehet. De az én problémám. Nekem igenis hasznos lenne, mert hosszabb terepek alkalmával nem az én hátamat húzza a több kilós súly. (pl.:innivaló az egész csoportnak)
2014. ápr. 5. 16:17
 5/10 anonim ***** válasza:

ezt a banánost vagy bőr szalaggal, vagy akár bálamadzaggal felrakod.


viszont ezek kicsik, akkorák, mint egy övtáska, azt ne várd, hogy egy egész csoportnak tudsz benne vinni innivalót! egy ilyenbe belefér 1 fél léteres palack, pár zsepi, meg mondjuk 1 zsemle, vagy alma és kész. továbbá hátránya még az is, hogy ez is lebeg, csapkodja a ló hátát menet közben. én se nagyon ajánlom...


ami ugyanennyit elbír, sőt többet is és sokkal kényelmesebb szerintem az a zsebes izzasztó, én inkább azt ajánlanám! ott két zseb van és egy zseb legalább akkora, mint egy ilyen táska.

2014. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Gondolkodtam a zsebes izzasztón is, de a jelenlegi izzasztómat megszeretném tartani, és mi majdnem mindig csak terepre megyünk,tehát a mostanit akkor használni sem tudnám. Nem lehet úgy rögzíteni, hogy ne "csapkodja" a ló hátát? Mert azt sem szeretném. Csapatból rajtam kívül 2 ember innivalója lenne csak benne de inkább csak 1 rajtam kívül. 2l-es nem fér bele?
2014. ápr. 5. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
2 l-es biztos, hogy nem. Ha szerencséd van talán az 1 l-eset bele lehet paszírozni...Egyébként 1 bála madzaggal hozzá tudsz rögzíteni egy 1,5 l-es palackot simán a nyereghez, ha olyasmi alakút veszel, mint pl egy Balfi-é akkor még nem is nagyon fog mozogni. :)
2014. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyet vegyél, ha van a nyergeden hátul karika

[link]

2014. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Pedig a méretei alapján azt hittem elég nagy lesz :D De akkor nem. majd még gondolkodom rajta. Nem olyan nagy több napos túrákra járunk hanem éppenhogy csak egy 2 literes palack meg egy futoszár lenne benne, esetleg egy kis kaja

2014. ápr. 5. 22:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a két nagy zsebest válaszd, abba fér 2x 1 liter, + mellé 1-1 szendvics, apróságok
2014. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!