Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovastáborok nyáron?

Jó lovastáborok nyáron?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat keresgettem a témában: vágta szinten vagyok, de inkább középhaladónak érzem magam. A lényeg az lenne, hogy Magyarországon belül, és kb.max 35000 ft-ig találjak egy olyan tábort, amiben már nem futószárasok vannak, hanem terepre is megyünk, vagy ugratással foglalkozunk.

2014. ápr. 5. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia:) Minden lovastáborban vannak futószárasok, de a legtöbb helyen (sőt szerintem mindenhol) külön csoportba osztják tudás szerint a gyerekeket. Én pl nagyon ajánlani tudom a Monte Vigo lovastáborát Budapesten:) 35E Ft, és napközis, 15 éves korig van:) Sztem nézd meg:)
2014. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. ápr. 6. 12:42
 3/11 anonim válasza:
Jánoshalma: Király tanya :) Ugratás nincs, de van minden napos terep,a karámosoknak minden nap 2x 30 perc lovaglás futószáron vagy karámban, a terepesek napi 1 lovaglás 1 óra terep, van medence, horgásztó, stb.. 30.000 ft
2014. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. ápr. 13. 16:32
 5/11 dorcsuu ***** válasza:
Paks, Puszta Lovasudvar: 8 éves korom óta minden nyáron megyek táborba és imádom, ugratunk, terepre megyünk, díjlovagolunk is, persze ez függ attól milyen szinten vagy. Ráadásul nem csak lovagolni tanítanak meg, hanem almozni, pucolni, szerszámozni a lovat, illetve elméleti oktatás is van. A szállás és a kaja is szuper, nagyon családias és otthonos, egyszerűen imádom. :) A lovak is megbízhatóak, kedvesek, csak ajánlani tudom a helyet.
2014. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dorcsuu ***** válasza:
Azt még elfelejtettem mondani, hogy attól függően hányan vannak a táborban napi 2x30-60 percet tudsz lovagolni, van egy fedeles lovarda, egy kisebb és egy nagyobb kültéri (mindegyik díjlovagló betűkkel), és egy military pálya is. 36000 forint, ha érdekel: pusztalovasudvar.hu
2014. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi, és ez angolul van?
2014. ápr. 15. 09:49
 8/11 dorcsuu ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy angolul? Igen, angol lovaglást tanítanak, nem westernt, spanyolt, etc.
2014. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem, a honlapon azt írják, hogy "angol lovastábor"
2014. ápr. 16. 20:12
 10/11 anonim válasza:
kabókapuszta
2014. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!