Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csabdiban olcsó bértartás?

Csabdiban olcsó bértartás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most költözünk Csabdiba és érdekelne, hogy tudtok-e olcsó bértartásról a környéken?

2014. ápr. 6. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én Csabdiban tartom a lovam bértartásban, a Lovas Zugoly nevű lovardában. A bértartás 55.000-Ft. Van még Csabdin több hely, ahol lovat lehet tartani, talán bértartásban is, azokat annyira nem ismerem, így árakat sem tudok mondani. Járd körbe az összes helyet, könnyen megtalálod majd őket.
2014. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Lovas Zugolyt csak ajánlani tudom!!! Ott tanultam lovagolni, csodaszép hely, kedves társaság, jó hangulat, végtelen terep, fedeles és kinti pálya, box, karám, több hektár legelő... Ráadásul a tulaj nagyon jó oktató is, mindig biztonságban éreztem magam az ő edzésein, nála kaptam vissza az elveszett önbizalmam. :) Nagyon sajnálom, hogy túl messze lakom, ha tehetném, biztosan ott tartanám a lovam, még ha kétszer ennyi lenne a tartás, akkor is.
2014. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok, itt a weboldaluk: www.lovaszugoly.hu


Tényleg egy csoda a lovarda, meseszép kívül-belül, és hihetetlen rend és fegyelem van. Nagyon nagyon ajánlom!

2014. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nini csabdiak :D
2014. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! ;)
2014. jún. 8. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!