Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A nyakmadzagnak mekkorának...

A nyakmadzagnak mekkorának kell lennie? (6mm-es átmérőjű polipropilén kötél)

Figyelt kérdés

Milyen méretűnek kell lennie?

Ez a kötél megfelelő?



2014. ápr. 6. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A 6mm-es az nagyon vékony, abból kötőféket szoktak csinálni. Én 12mm-est használok szárnak. Szerintem ez a vastagság kell nyakmadzagnak is.
2014. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akkor nem ebből fogok csinálni. Puhábbat szeretnék, akkor 12 mm-eset keresek.

És kb. milyen hosszú?

2014. ápr. 6. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
nyakmadzagnak tényleg min. 1 cm az ideális, de inkább több. a hossza az attól függ hogy mekkora lovad van. fullosnak olyan 1,8-at mondanék, de kérdés hogy neked mi a kényelmes. :) nekem cobos lóra kb 2-mes van, de én ezt használom vezetőszárnak/kikötőszárnak/kantárszárnak is, ez így áll : [link]
2014. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a képet :) (ment a zöld mind2 válaszolónak)
2014. ápr. 6. 21:16
 5/7 kincsi0306 válasza:

Szia!

Én 14 mm-es kötélből készítek, de poliészterből, nem polipropilénből. Olyan 2 méter között szokott lenni a hosszúsága. Mivel el kell dolgozni a széleket, ezért szoktak rá tenni színes vékonyabb kötélből díszet is.

Ha nem tudod megcsinálni szívesen segítek, de rendelhetsz is tőlem:

(facebook: Egoon - csomózott kötőfékek, és egyéb felszerelések)

2014. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha van valami írni fogok :)
2014. ápr. 7. 20:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, csak annyi lenne a kérdésem, hogy a színes köteleket hol lehet venni? Gazdaboltban is?
2014. ápr. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!