Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas szakközépiskolák. Tudtok?

Lovas szakközépiskolák. Tudtok?

Figyelt kérdés

Olyan iskolát szeretnék amik ad lovas szakmát. (Konkrét elképzelés nincs csak,hogy lovas.) Szakközépiskola kellene mivel az ad érettségit de ilyet szinte sehol se találtam.olvastam egy oldalon hogy állítólag Bábolna a Pettkó-Szander Tibor ...suliban van ilyen.Rá kerestem a honlapra de viszont ilyet nem találtam.Link: [link]

Vagy valaki tud olyan sulit ami lovas szakmát ad érettségivel?

AZ EGÉSZ ORSZÁG TERÜLETÉN ÉRDEKEL :)


2014. ápr. 12. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha jól vélekszem, Mezőhegyes. de hogy érettségit ad-e?! nem mondom biztosra, de úgy emlékszem, hogy ad.
2014. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megkeresem :) Köszi.
2014. ápr. 12. 17:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam még a lovas szakot sem :(
2014. ápr. 12. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Fáy András Mezőgazdasági suli,Pécel.Én oda jártam.Igaz,nagyon régen,akkor még nem lehetett érettségizni.
2014. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi,de mára már ad érttségit?Mert anyum minden képp olyan sulit szeretne ami ad éretségit én meg "minden képp" lovast szeretnék.Csak az a gond,hogy eddig nem találtam.:)
2014. ápr. 12. 21:17
 7/11 A kérdező kommentje:

Itt egy cikk:

[link]

Igaz 2 éves de ha akkor ezt írták akkor valószínűnek tartom,hogy nem szüntették meg 2 év alatt.Vagy igen?

2014. ápr. 12. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Kőszegen az Evangélikus Mezőgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola és Kollégium (TEKI) is foglalkozik ezzel.


[link]

2014. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként amikor én legutóbb nézelődtem a Pettkó Szandtner honlapján, rendes gimnáziumi rendszerrel találkoztam, ami érettségit is adott, és nagyon komoly lovas szakembereket képzett. Az egész külföld sorban áll az onnan kikerülő belovaglókért, lótenyésztőkért. Javaslom hívjátok fel őket telefonon, és érdeklődjetek utána.
2014. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ad érettségit Pécel,igen.De lehet,hogy csak sima állattenyésztő szakon.Fel kéne hívni őket.
2014. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!