Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak répából milyen jutalom...

Csak répából milyen jutalom falatott csinálni lónak házilag?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég megtisztítani a répát, szeretik úgy, ahogy van.
2014. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
itt írta egyszer valaki, még nem próbáltam, hogy nyáron, amikor olcsó a répa vesz több ládával, 5-10 centis darabokra vágja és a napon szúnyog háló alatt pár napig aszalja, amíg kemény nem lesz és össze nem töpörödik. aztán tüll zsákokban tárolja felakasztva, télig kitart.
2014. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, nagyon szeretik a kemény, ropogós, szárított répát, mindig nagy sikere van nálunk :)
2014. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi én is erre gondoltam csak nem tudtam h ez jó ötlet-e...
2014. ápr. 16. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Már most célszerű házalni a zöldségeseknél, hátha van nem eladható répájuk! Sajnos már elfogyott az összes nyáron aszalt répám, így elkezdtem a fonnyasztást már most. Én 1200-1500 Ft között szoktam venni a girbegurba, vagy fonnyadt répákat. Külön nekem hozza a zöldséges...oh, az összeget 30-40 kg-os adagra értettem. Rekeszben tárolom, van alatta egy léc, hogy jól átjárja a szél, havonta rendelek. Hetente többször átforgatom, hogy ne penészedjen. Nekem muszáj fonnyasztva/aszalva adjam, mert nagyon megy a lovam hasa tőle. Ez van, ha öreg a pacód, és ha Ő a szemed fénye :-)
2014. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!