Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Mendei Diós lovardáról...

A Mendei Diós lovardáról vélemények?

Figyelt kérdés
Milyenek az emberek,a hangulat..stb? :) Bértartásba vinném oda a pacimat..:)
2014. ápr. 19. 12:33
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én egyszer ugyan így bértartás céljából jártam arra fele, még valamikor november környékén.

Mi napközben voltunk kint és senki nem volt a lovak körül. Fél órán kerestük a lovászt, vagy valami ottani embert, de senki nem volt ott.

(Később rájöttünk, hogy lejebb van egy pálya, és ott voltak, de akkor is a lovakat teljesen egyedül hagyni?)

Azt nem tudom, hogy tudod-e de külön kell fizetni azért, hogy a lovat kivigyék és behozzák a karámból. Nem nagy összeget azt hiszem 15-20FT/nap de szerintem akkor is hülyeség, miért nem tudják beleszámolni a bértartásba?

Az istálló nekem kicsit sötétnek is tűnt, de nem volt nagy baj vele.

Társaságról nem tudok semmit, mert miután nem találtunk kint senkit kocsiba ültünk és eljöttünk onnan.

Azóta lehet, hogy változott vagy nem tudom, de az biztos, hogy én a lovamat nem vinném oda.

2014. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
* keresztül
2014. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az edző egy füves hülyegyerek,a lovak a szaron állnak,a pálya sosnincs fellocsolva,meg lehet fulladni a porban a lovász meg van sértődve,ha bármit kell csinálni...Inkább ne...
2014. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 200Ft/per alkalom,a jártatógépért ugyanúgy pullsz pénz kértek...Ja és sokszor ki se tették csak felszámolták...
2014. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát én tartottam ott lovat,úgy 2 évvel ezelőttig,de(akkor még?)nem volt ez...Én alapjában véve meg voltam elégedve,bár az almozás akkor is hagyott némi kivánnivalót maga utánn,meg a pályalocsolás-főleg a fedeles,nem volt az erősségük,de én alapjában véve meg voltam elégedve,a tárásaság jó,családias volt,de inkább szolidabb emberkékből(nekem ez tetszett),"menőzősek" nem voltak.Az edzőröl(aki amúgy a tulaj fia) sok tapasztalatom nincs,mert engem nem oktatott,de mindig rendes,kedves volt.Kívülről az edzésekről csak annyi rosszat tudnék mondani,hogy a fél órát én kicsit rövidnek tartom...Hát sajnálom,ha ennyire lepusztult azóta a hely,mert amúgy jó kis lovi volt.
2014. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!