Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismer valaki XVII. kerületben,...

Ismer valaki XVII. kerületben, vagy közelében (Budapesti távlatban) díjlovast?

Figyelt kérdés

Igazából díjlovas edzőre lenne szükségem, de nem ragaszkodom, hogy regisztrált edző legyen.

Nekem az is elég lenne, ha egy díjlovas (aki mondjuk versenyzik, tehát azért érti a dolgát) tartana nekem edzéseket.

Kerületi lakos vagyok és nagyon bosszant, hogy eme szép kül kerületünkben van vagy húsz lovarda, de sehol nincs színvonal meg oktatás.

Aki tud ajánlani valakit az kérem írjon. :)

Köszönöm


2014. ápr. 25. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Lovasok.hu-n nézz körül, vagy adj fel hirdetést, láttam már párszor ilyesmit, biztosan találasz majd valakit.
2014. ápr. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dabas mennyire elérhető neked? Úgy cirka 50 kilométer lehet tőletek (attól is függ, a ker. melyik részén laksz ugye), ott ugyanis a Czirják tanyán nagyon színvonalas díjlovas edző dolgozik heti rendszerességgel. [link] , ott katt a versenyzőink fülre és legfelül megtalálod az edzőt. Én tanultam nála, iszonyat tudása van. Ráadásul nagyon rendes ember.
2014. ápr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!