Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen festékkel lehet lóra...

Milyen festékkel lehet lóra festeni, és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Olyan festéket szeretnék, amivel lehet lóra festeni, fog is rá és nem lesz a ló allergiás rá. :)
2014. ápr. 30. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy a ló allergiás-e rá az teljesen egyéni ugyanúgy, mint az embernél.

Ha tartósat szeretnél én a hennát javaslom, ha csak ideig-óráig tartson akkor pedig nézz körbe a smink cuccoknál és olyat keress amik természetes alapanyagokból készültek.

2014. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Krétával próbáld meg.
2014. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ecsemecse ***** válasza:
Mi szindarabra festettünk a lovakra mintát, egyszerű testfestéket használtunk, azt az ujjal kenhető tubusosat. Nem sminkcucc, hanem amivel a gyerekek arcát is festik farsangra.
2014. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni speciális állatjelölő sprayt, különböző színeken van. Én birkánál használtam. Lehet kapni állatgyógyászati, állatorvosi boltokban ahol haszonállatnak is van gyógyszer és egyéb dolog
2014. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állatjelölő krétát vagy sprayt használj, az tuti nem árt neki.
2014. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy a fű zöld, a málna piros, napraforgó sárga stb.
2014. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én még nem festettem lóra, de máshol a gyerekeknek való arcfestéket ajánlták. Lehet kapni ujjal festőset és kréta alakút is. :)
2014. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!