Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szép ez a ló? (link)

*-*Mignoooon^-^ kérdése:

Szép ez a ló? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Tetszik nektek? Még fiatal, de egy tapasztaltabb lovas el tudna bánni vele, nem?


2014. máj. 3. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen ránézésre rendben van, bár nem vagyok oda az angol telivérekért. Kérdés, hogy ha már 3 évesen be van lovagolva...El kell menni, meg kell nézni, ki kell próbálni.

Tapasztalt lovas alatt magad érted? Mert akkor ne vedd meg. :) (Bocs, de a kérdés és a kijelentés ezt mutatja.)

Az, hogy fiatal nem jelent semmit. Lehet attól pörgős, hogy 20 év feletti.

2014. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem magamra értem:) Nem is akarok lovat venni (ink nem engedhetem meg magamnak:/ )
2014. máj. 3. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Viszont ha tényleg tisztavérű, akkor miért csak ennyit kérnek érte?

2014. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért csak ennyit? mert jó, ha ennyiért megveszi valaki... az ügető után csak a telivér az értéktelenebb ló Magyarországon, mivel évente több 10 darabot (ha nem százat) selejteznek ki és keveseknek kell, mivel nem hústartó, elég érzékeny fajta, szinte mindet patkolni kell és még átlovaglás is vár rá. szóval még ennyiért is nehéz lesz eladni.

félre ne értsetek, nem szidni akarom, nekem is telivérem van.

a ló pedig tipikus telivér forma, ez valakinek vagy tetszik, vagy nem.


így átlovaglás nélkül pedig csakis tapasztalt lovasnak ajánlható, bár telivérekből is van ilyen, meg olyan.


nekem az a fura, hogy nem derül ki, hogy futott-e. persze ennek utána lehet nézni, de én most lusta vagyok.

2014. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a magyar telivér reális ára sajnos, főleg a hobbilópiacon, a fajtával kapcsolatos előítéletek miatt. Pedig nagyon formás, szép küllemű, a fajtájában is, ráadásul kanca. Ha az enyém lenne, többet is kérnék érte, főleg, ha olyan, amilyennek mondják, de téy, hogy telivért eladni nagyon nehéz.
2014. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!