Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Horze Z termékek jók szerintetek?

Horze Z termékek jók szerintetek?

Figyelt kérdés
Mikor megnéztem csodálkoztam rajta ,hogy milyen olcsók . Jók is ? Tartósak nem akarok beleszaladni fejetlenül .
2014. máj. 4. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Olcsók? Hát mondjuk kinek mi az olcsó.
2014. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ugyan olyanok, mint a többi. Őszintén szólva nem is értem, miért külön kollekció a Z, én ugyan olyannak látom, mint a többi Horze, vagy bármilyen más márkájú, hasonló árkategóriájú terméket.
2014. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem olcsók ahhoz képest ,hogy a díjlovagló nyereg 400 meg 300 ezer a Domar nyereg meg 185 azért különbség van szerintem . A fásli is 8000 a Z termékben meg 2000 körül van (pontosan nem tudom)
2014. máj. 4. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:

A fásli azért nem egy olyan bonyolult dolog, hogy el lehessen rontani és 8000 Ft kellene az előállításához. :)

Szóval minőség tekintetében kétlem, hogy van különbség.


A nyereggel kapcsolatban szkeptikus vagyok. Se Horze, se Horze Z nyeregért nem adnék ennyi, de a felét sem. Nem azért, mert tudom, hogy nem jók (foglamam sincs, milyenek), hanem azért, mert vannak ennél nagyobb hagyománnyal, ismerten megbízható termékeket előállító gyártók.

2014. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sok Horzés cuccom van, köztük Z is, és nagyon beváltak, tartósak és szépek is! :) Csak ajánlani tudom!

2014. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Harmoniuz kobakkal szemeztem már nagyon rég óta. 21 ezer volt az eredeti ára, de Z termékként, most 10 körül van. Elmentem megpróbáltam. Amúgy nagyon szép és minőségi kobak, de nekem eléggé bogyó fejem volt benne, így Haloridert vettem. De szerintem nem gyatrábbak, mint a sima horze cuccok.
2014. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 11. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!