Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen?

Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 4. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az előző kérdés miért lett törölve? De még mindig azt mondom, hogy szép ló, de a lábai be vannak szűrődve.
2014. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hátsó inait jól meg kell nézni.
2014. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lába csalóka a lábjegy miatt,de nem feltétlen rossz. Jó nyakillesztésű,jó alaplónak tűnik .Ha minden rendben vele,akkor az ára is megfelelő.
2014. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez egy kupec, én tőle lovat nem vennék, elég rosszakat lehetett róla olvasni régebben a paci.hu-n.

mondjuk nem értem egy belovagolt, bekocsizott lóról miért nem lehet legalább képeket (bár jobb lenne videót) csinálni munka közben. én anélkül el se indulnék megnézni.

2014. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ráhel asszem azért mert nem fejtettem ki mit szeretnék:)
2014. máj. 5. 14:15
 6/8 A kérdező kommentje:
kupec?! pálma lovastanya vezetője vagy valami hasonló:'D. ki volt ott?
2014. máj. 5. 14:16
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm!:) észre sem vettem, de ha mennénk megnézni vinnénk állatorvost magunkkal megnézetnénk mindenképp.:) egyébként egyik barátnőm volt már lovastáborban ott és lovagolt is rajta és azt mondta nagyon jó, kényelmes, szépen reagál a segítségadásokra és nagyon kedves!:) szóval még gondolkozok rajta, de igen hobbiló lenne nagyon nem lenne túlhajtva,erőltetve:DD
2014. máj. 5. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, a pálma lovastanya, ahol folyamatosan jönnek-mennek a lovak. akinek évek óta folyamatosan van 6-8-10 eladó lova az kupec.
2014. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!