Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok nekem ilyen helyet...

Tudnátok nekem ilyen helyet mondani? Ha egyáltalán van ilyen.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék többet lenni lovakkal, tanulni a gondozásukat, még többet elsajátítani lovaglás terén! Sajnos ahova most járok ott úgy viselkedünk mint a zombik... úgy érzem nagy hiba volt oda járni mert annyira unalmasak lettek az ott tartózkodásaim hogy elvesztettem egy darabig a lovak, lovaglás iránti érdeklődésemet. Ráadásul 4 éve lovagolok de még életemben nem ültem szőrén, nem nyergeltem egyedül, soha nem voltak barátaim. Szeretnék egy olyan helyre menni ami lehetőleg nem lovarda, kevés de jó a társaság, és tanulhatok, valamint lehetőleg van egy ló amelyet én lovagolok egyedül (vagy talán még egy ember). A mostani lovardában kedvenc lovam sincs akivel én foglalkozok, az összes ló idegbeteg! Szóval ez lehet magánszemélynél is vagy egy kisebb tanyán. Nógrád megye, vagy annak környékén lenne jó.
2014. máj. 9. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy jó lovardában ebből mindent megkapsz - azt az egyet kivéve, hogy van egy saját lovad. Mert az bárkinek igen kevéssé érné meg. Ők fizetik az eltartását, de csak te lovagolhatsz rajta? Hát, úgy nem hozza vissza az árát, az biztos. Ha ezt akarod, vegyél lovat.
2014. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem! Hát rajtam kívül még a gazdája vagy plusz egy-két ember lovagolja. Kn. mint egy lovardában.
2014. máj. 10. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy rajtad keresztül még a gazdája lovagolja, felestartásnak hívják és az is elég sokba szokott kerülni (neked). Szerintem nem fogsz ilyet találni, ha nem fizetsz rá. A lónak vissza kell hoznia az eltartása árát, és az ilyen kevés embernél nem jön vissza, max ha mindegyikőtök minden nap jár.
2014. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy hozzáteszem, hogy a lovastudásod szempontjából eleve sokkal-sokkal jobban jársz, ha nem egy lovon lovagolsz.
2014. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezz lovas rendőrnek!
2014. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!