Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha most tegyük fel, lenne/lehe...

Ha most tegyük fel, lenne/lehetne lovatok, milyen neműt választanátok a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Melyik érné meg a legjobban, most -orvosi költségek miatt is(vemhes kancánál is költséges,de szintén ha heréltetni kéne vagy bármi,értitek..) -vérmérséklet szerint is,stb. Ti melyiket vennétek illetve mért?és persze csak hobbira használnád.
2014. máj. 10. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen hereltet. Persze lo függő,de általaba a hereltek a legnyugisabbak. Foleg kezdő melle. A kanca azert nem a legjobb,mert ha sarlik es teljesen megőrül,nem tudsz nagyon mit kezdeni vele. A mén megint nem,mert meglát egy kancat es begolyozik. Tehat a hereltet ajanlom,de mondom hogy lo függő is :)
2014. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éve kanca lovam van! Az ég világon nem volt vele semmi bajom! Tök egészséges és az első válaszoló érveivel ellentétben az enyém sárlás alatt is végig nyugodt volt (csak egy picikét pörgősebb).
2014. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemsokkal azelőtt herélték a lovam, hogy megvettem volna. Akkor még örültem neki, de ma már egy kicsit bánom, mert ménként is kezelhető volt, viszont aki megtudja, hogy nálam van, mind fedeztetni akar vele és engedélyt is kaphatna az eredményei alapján. A másik oldalom viszont nem szívesen tartottam volna egyedül ménként, nem is valószínű, hogy találtam volna számára bértartást, heréltként viszont együtt lehet a többiekkel. Szóval a lónak jobb, nekem egyszerűbb és így is büszke vagyok rá, hogy ilyen népszerű.
2014. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!