Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dobrádi lovasiskolában,...

Dobrádi lovasiskolában, Bozsokon a bértartás milyen árban mozog?

Figyelt kérdés

Egyenlőre csak érdeklődök, hogy Vas megyén belül, hova tudnám jó helyre elhelyezni a lovam, ami nincs is messze tőlem. A mostani helyen nem érzem reálisnak az elkért pénzt és ezzel szemben az etetést, odafigyelést..már nem először fordul meg a fejemben, hogy továbbálljak.

Elsőként én a Dodrádi lovasiskolára gondoltam. Viszont akárhol keresgéltem az interneten nem találtam sehol, hogy mennyibe is kerülne a bértartás. Ha valaki meg tudná mondani nagyon hálás lennék :)



2014. máj. 20. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod fel őket és érdeklődöd meg? Szerintem egyszerűbben válaszhoz jutnál.


Amúgy a Kőszegfalvi lovasegyesületet is tudom még ajánlani. Ott garantáltan lóbarát, jó helyen lenne a lovad. Bár lehet kicsit drága lenne, mivel négypatkós (vagy3 nem emlékszem, rég voltam ott) minősítésű.

2014. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még csak nézelődök és gondoltam megkérdezem itt is. Ha már tényleg komolyan átgondoltam mindent, csak utána szeretném őket felhívni. Bár lehet ez így hülyén hangzik:D


Azt esetleg nemtudod, hogy Kőszegfalván díjugratásra mennyire van lehetőség? Mert jelenleg is ugratok, csak még nem versenyszerűen.

2014. máj. 21. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos inkább díjlovaglást tanítanak, de velem volt már olyan, hogy kérésemre az edző tartott nekem ugróedzést is. Egyáltalán nem komoly akadályt ugrattam, csak ilyen kis összetákolt valamit, mert először az ülésemre, lovaglásomra akartunk rámenni ugrás közben, csak sajnos az idő elsodort onnan, így épp csak belekóstoltam (ott) a tanulásba.

Olyan igazi ugrókertet meg komoly akadályokat nem láttam náluk, de meg kell kérdezni :)

Bozsokon viszont 100% hogy van díjugratás, minthogy ott versenyeket is szoktak rendezni ebben az ágban.

2014. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszii:)


Igen, azt tudom, hogy Bozsokon van ilyen lehetőség, azért is gondolkodtam abban először:)

2014. máj. 21. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

Söptén is van lehetőség ugratásra, a lovak nagyon jól vannak tartva, és az ár is nagyon reális. Csak ajánlani tudom. Ha esetleg érdekel, van egy facebook oldaluk, ott van telefonszám, vagy esetleg üzenetben is tudsz érdeklődni: [link]

2014. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!:)


Húú az a baj, hogy az már kicsit messzebb van tőlem :/ Szóval oda napi szinten tanulás mellett nehezen tudnám megoldani a kijárást.

Kár, pedig biztosan jó hely :)

2014. máj. 21. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!