Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit esznek és mit isznak a lovak?

Mit esznek és mit isznak a lovak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
vizet..abrak, különböző gabonafélék, só, táp, zöldségek és minimális gyümölcsöt lehet nekik adni.
2009. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vizet: sokat isznak,1-2 vödör itatásonként minimum.

Én alkalmanként(pl.jutalomból) adtam nekik zabot is,de nem szabad sokat.

Nyáron rengeteg friss füvet ettek(kaszálóról) télen pedig bálázott szénát,herét.

2009. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vizet isznak, füvet ill szénát esznek, de esznek lucernát is. Abrakként kapnak zabot és télen kevés kukoricát. Ezenkívül srépát, dinnyét, almát.
2009. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1 válaszolónak. Ez nem hörcsög. A 2.-nak, miért nem adsz neki több zabot??
2009. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok? mi nem tetszik a mag?mindig keverek nekik valamit hogy változatos legyen.

vagy a gyümölcs?az én lovam mindig felpuffad tőle...

2009. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Vizet iszik.

Mi reggel-este roppantott zabot és lótápot adunk keverve. Amúgy meg szénát, vagy nyáron kaszált füvet (lucerna) adunk. Nasinak répát, dinnyét száraz kenyeret kap.

2009. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha van mit legelni (zöldet) akkor azt eszik, abrakot mozgáshoz mérten nekik. mert az az energia pótlásául szolgál(én igy szoktam de lehet minden nap is.)vizet rengeteget isznak. de ne közvetlen a mozgás után kimelegedve a hideg vizet. ez embereknél is igy van tudod. :D télen széna széna széna
2010. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát nálunk így télen 3x kap inni reggel délben este, enni reggel egy kis fangli kukoricát este ugyanígy zab és egész nap széna , amit nagyon sokat eszik
2010. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sült csirkecombot körettel:)
2010. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
zab, kukorica, gyümölcsök, zöldségek, fű, széna, nagyobbbb munkát végző (pl. versenyző) lovaknál táplálékkiegészítő, táp, inni pedig TISZTA víz
2010. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!