Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gombás bőrű lóra mit ajánlanátok?

Gombás bőrű lóra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
sürgős!! egy fél tenyérnyi részen szerintem gombás, de nagyon izgulok miatta :(

2014. máj. 24. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

ne aggódj! nagyon könnyen kezelhető probléma.


Imaverolt ajánlom, 2 naponta kell lemosni vele a megadott arányban hígítva, kb 1 hét múlva elmúlik, 2 hét múlva már szőrös lesz.


Az Imaverol ha jól tudom recept köteles, tehát az állatorvostól kell kérni. A legtöbb lovardában van (mert amúgy egy üvegcséből felhígítva iszonyú sok lesz). Ha addig nagyon aggódsz kenhetsz rá bármilyen recept nélkül kapható gombára való kenőcsöt (pl. canesten), az is használ valamit, de ez az imaverol ez csodaszer!


kívánom, hogy ez legyen a lovad legnagyobb egészségügyi problémája egész életében!

2014. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem olyanokat mondtak, hogy elpusztul :o nagyon köszönöm!
2014. máj. 24. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Imaverol jól működik és egy tenyérnyi gombásodástól esze ágában sincs elpusztulni, ne aggódj! :-)
2014. máj. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! már most szebb neki, csak attól féltem túl is fertőződik...
2014. máj. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!