Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen zabla nélküli kantárt...

Milyen zabla nélküli kantárt ajánlatok? (lent)

Figyelt kérdés
szóval szeretnék venni egy zabla nélküli kantárt. a lovam sokkal jobban megy zabla nélkül mint zablával, viszont a jobbra fordulás nehézkes. eddig indián hackamoret használtam, de elgondolkoztam rajta, hogy mi lenne még jobb. sidepull, esetleg dr cook féle? megállás, elindulás, balra fordulás hibátlan, "pöccre" megy, csak a jobbra fordulással vannak gondok.

#zabla nélkül #sidepull #dr cook
2014. máj. 24. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor először is a ferdeség problematikájával kellene foglalkozni. Kapicánt javaslok és célirányos munkát.
2014. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fogát nézetted? mert oké, hogy van egy ferdeség, de ha jobban megy zabla nélkül és jobban fordul, akkor lehet egy éles fog is a hunyó.
2014. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a fogának nincsen baja. a ló több évig nem volt lovagolva, most 15 éves, nem akarom komoly munkára fogni. persze értem a ferdeséget.nem a zabla miatt keresek ilyen kantárt, hanem mert neki is kényelmesebb.:)
2014. máj. 24. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a földről kéne neki újra beszoktatni a fordulást,az én csikóm a Sárffy féle módszerektől úgy fordul,mint egy hordókerülő ló. :) De amúgy a sidepull kemény,az hamarabb vezetne célra,de neki rosszabb,a cook féle dolgok nem rosszak,az megfelel,de szerintem (legalábbis nálam bevált) egy csomózott kötőfék is elég.
2014. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Dr.Cook féle bevált.
2014. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!