Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kellene valami olcsó vagy...

Girl Belieber kérdése:

Kellene valami olcsó vagy ingyenes lovaglási helyet?

Figyelt kérdés
Nekem kizárólag csakis 1 napra kellene ez a hely...június-július fele mennék...és 1 napra kellene ismétlem...és olyan hely kéne ahol 1 alkalom 5000-4000 alatt van! KÖSZÖNÖM A NORMÁLIS VÁLASZOKAT!
2014. máj. 25. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
de pontosan mit szeretnél? egész napos túrát? oktatást? mert a legtöbb helyen 1 alkalmas lovaglás (1-másfél órás terep, vagy egy osztály lovaglás, vagy futószár) 4-5000 ft alatt van, tehát bárhova mehetsz. nem érthető, hogy mit szeretnél 4000 alatt.
2014. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és hol? melyik megyében? mert az ország másik végén hiába van ingyenes lovaglási lehetőség, ha az útiköltséged több, mint 5000...
2014. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Debrecenben kellene egy hely...egy kb. 2 órás oktatás..van olyan??
2014. máj. 25. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan, hogy 2 órás oktatás sehol.


egy lónak, de neked is sok 2 óra pályán, mindketten elfáradtok. inkább 2 x 1 órát ajánlanék, ha lehet 2 külön napon, de min. 2 külön lovon. amúgy pedig ha nem lovagolsz rendszeresen nem is fogod bírni a 2 órát.


Debrecenben nem vagyok ismerős, így konkrét lovardát nem tudok ajánlani.

2014. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Debrecen mellett Mikepércsen van egy tanya ahova lovagolni járok és ott van tereplovaglás! azt hiszem 3500-4000 Ft/1 ó 30perc

de nagyon megéri! én még nem voltam lóval terepen csak egy lovastáborban és ott egy kis traktorral mentünk ki és nagyon szép és jó a terep! de lesz Lovastábor is! 4 turnus van ebből azt mondta Kriszta (oktató) hogy az elsó és a harmadik lesz megtartva! már voltam a táborban és nagyon jó! Gyere te is ha van időd! ha lehet akkor megkérdezhetem hány éves vagy csak privátban! én is elmondom akkor! addig is annyi elég hogy 10 és 20 év között vagyok!

2014. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!