Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Íntartós ínvédőkről vélemény?

Íntartós ínvédőkről vélemény?

Figyelt kérdés
Ki használ ilyet?

#ínvédő #bőr ínvédő
2014. jún. 3. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Indokolt a használata?

Szerintem egészséges lábra felesleges....Ha jó szándékból akarod hogy megelőzd a bajt akkor többet árt mint használ.

2014. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ínvédő nem árt. Ez hülyeség.Az csak egy plusz védelem, ha pl ugrásnál összeütné a lábait, mégsem egy csúnya csontkinövés lesz, mert megvédi az ínvédő.


Az íntartós része, akkor ha nem problémás a ló lába akkor felesleges, ha meg problémás a lába, akkor meg inkább a fásli..

2014. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az "íntartó" csak egy támasz, nem gyengít, nem károsít semmit, csak anatómialailag jobban formált, körülöleli az ínt. Használni nem használtam, boldog vagyok a neoprén ínvédővel, gond esetén meg a munkafáslival, igaz, nem is ugrunk, vagy megyünk rotyós terepre.
2014. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel természet ellenes dolgot csinálsz a lóval intenzíven lovagolod egy órán át, így nyugodtan használd.

Ha a lovon egész nap rajtahagyod na akkor előfordulhat h elgyengíti a lábát és ha lekerül róla instabilabb lesz,de h elgyengíti meg árt ez hülyeség.

2014. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!