Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A "nyári patazselét" hogy...

A "nyári patazselét" hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyet:

[link]


de nincs ráírva semmi használati utasítás, csak annyi, hogy kimondottan a nyári szárazságra, forróságra találták ki. ugyanúgy vizes patára kell kenni, mint a patazsírt, vagy ezt lehet rögtön a szárazra?


2014. jún. 5. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Rákerestem angolul, sehol nem írják. Én nedves patára kenném, biztos, ami biztos. Gondolom ez sem csodaszer, hogy önmagában nedvességet visz a patába, csak olyan az anyaga, hogy lassabban szárad, tovább benn tartja a nedvességet.
2014. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kár :(


pedig jó lenne egy olyan csodaszer, amihez nem kell slagozni 10 percet összepacsálva mindent, csak bekenném a száraz patáját és már kész is! :)

2014. jún. 5. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Nem ártana figyelni kémia órán, mert alap, hogy hidrofil és hidrofób anyag nem keveredik. Magyarul víz és olaj vagy zsír a büdös életben nem fog neked magától vagyülni, ergó soha nem kenjük vizes patára a szírt, azonnal le is jön. Helyette bevizezzük a patát, megvárjuk míg megszíárad/szárazra törüljük és után kenjük rá a zsírt, hogy bent tartsa a vizet.
2014. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jucinene ***** válasza:
A patazselét általában nedves patára kell kenni, ha nincs rajta használati utasítás akkor valószínűleg természetesnek vették hogy minden egyes patazselét nedvesre kell kenni ezért ez miért lenne külömb????
2014. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kár a szavakon lovagolni, nem vagyunk hülyék, tudjuk, hogy a vizes patára nem lehet rákenni és azt is tudjuk, hogy először meg kell várni, míg mattul a pata, de ugye a lényeg, hogy bent tartsa a nedvességet, tehát először jól be kell vizezni, majd ha kicsit megszáradt lehet kenni.

csak feltételeztem talán van valami, amit ha rákenünk beszívódik és ezzel hidratálja a patát, mint pl az embereknél a kézkrém, ahhoz se kell előtte 5 percig vízbe áztatni a kezed.

2014. jún. 15. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!