Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Idősebb lovasok; ti szoktatok...

Idősebb lovasok; ti szoktatok lovas játékokban, vetélkedőkben részt venni?

Figyelt kérdés
17-20 éves korosztályra gondolok. A kis lovasok részére szokott lenni pl gyorsasági verseny, kincskeresés, rókavadászat, stb, szóval olyan játékok amiket lóháton játszik az ember, a helyszín pedig akár az egész lovaglóösvény/terep. Szoktatok ilyenekben részt venni? Vagy idősnek érzitek már magatokat ezekhez?
2014. jún. 11. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Sőt nálunk inkább a 30-50-es korosztály képviselteti magát. Felénk nagy divatja van az ügyességi versenyeknek, akár pályán akár terepen és tinivel nem igazán találkozni.

Én is szeretek minél több ilyenen elindulni és már begyűjtöttem jó pár díjat.

25/L

2014. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyeneken indulni! 10 emberből ketten vagyunk fiatalabbak, a többiek már 18-30 közöttiek!


15/L

2014. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x) ***** válasza:
Nem, mert egyrészről általában szervező vagyok, másrészről elviszik a lovamat. :D Ő a legnyugodtabb ló és a kezdőbbek általában rajta indulnak. Másik lóval meg nem akarok indulni. Hagy játsszanak csak a gyerekek, én már kiöregedtem 24 évesen. :(
2014. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Sosem vagy öreg egy ügyességi versenyhez, főleg 24 évesen! A mi korosztályunk sokkal bevállalósabb, ügyesebb ,nem óvatoskodja el a pályát, mennek vágtatempót, tehát látványos is.

2014. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!