Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyíregyházán hogy/hol lehet...

Nyíregyházán hogy/hol lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem pl. hogy vannak az árak? vagy hogy rendszeres edzés van, vagy akkor mész amikor akarsz? vagy a simai úti lovarda tényleg drága? ha igen mennyire?

2014. jún. 16. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Tiszavasvári úton ott a Fedeleslovarda, Pazonyi úton a Tesco után a Timpex, Oroson az Erdélyi Major, Aztán Kovács Lovarda, kicsit tovább a Tiszavasvárin valami bokor melett is van egy lovastanya (bocsi nemrég költöztem ide). Akkor van van Sóstón is a Sóstói lovasklub, meg az Elvándorló tanya is. Szóval van hely dögivel.

Árakat nem nagyon tudok, egyedül a Fedelesben jártam eddig, mert tetszik a lovak képzettségi szintje, én diákként 3000-et fizetek egy alaklomért.

2014. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van itt olyan lovarda,ahol egy futószáras edzés 8000/óra,van ahová az ember 14 évig jár lovagolni,de még mindig csak tanulja,terepen sosem volt,van ahol edző sincs,van ahová bemegy az ember télen,és nincs ott senki.

Szóval ezt a nyíregyi lovaglást inkább hagyjuk.

Az Orosi lovarda a legjobb,habár én sosem voltam ott,de amiket hallok,annyira nem lehet rossz.A fedelest nem ajánlom.

2014. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lipton18 válasza:
Ajánlani tudom a Derkovits utcán a Cimbora lovastanyát, nagyon jó hely!:)
2014. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyíregyházától 15-20percnyire Újfehértó,itt előre bejelentkezés után lehet lovagolni,és azt hiszem 2.000Ft 45perc :)
2014. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oros erdélyi Major :)

4 éve odajárok csak jót tudok róla mondani.

2000 Ft/óra . 3500Ft egy egész nap

Hobbi lovarda alapvetően de ugratni is szoktunk:)

Az edző is nagyon ott van ;)

2014. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!