Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csinált már valaki rendes...

Csinált már valaki rendes ostorból répabotot? Ha igen hogy? Egyszerűen eltöröm a megfelelő helyen és kész? :D és a csapó hogy kerül rá?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Vágni kéne, mivel az üvegszál nem szereti a tördelést. Igazából semmi nem szereti. Csapót meg rákötöd, rávarrod ami tetszik.
2014. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És ha rövid pálcának a végére kötnéd rá a csapót?


Mondjuk sosem értettem, minek ilyen "speciális" felszerelés...

2014. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már meg lett csinálva, köszönöm! amúgy nekem azért, mert a ló akivel elkezdtem ezt az egészet, és nem épp a legjóindulatúbb ló. ezt értsd úgy, hogy itt ha picit a farára legyintesz, kirúg, akkor ágaskodik stb. és azért nem árt ha tisztes távolságból tudom adni neki a jeleket. meg persze amíg nem tanulja meg a nyomásra való engedést, kell egy merevségének lennie a pálcának. amúgy meg azért is, mert volt itthon egy ostorom amit nem használtam, ezért csináltam belőle azt, amit fogok is használni. :)
2014. jún. 19. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!