Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 10 év Windows-os gépezés után...

10 év Windows-os gépezés után most vettem egy iMac-et. Nem tudom megszokni, egyszerűen semmit nem találok és kész idegbeteg lettem. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Amikor kibontottam itthon szerelem volt első látásra egészen addig míg be nem kapcsoltam.Teljesen el vagyok veszve,úgy érzem nagy hiba volt megvenni.Ami a legrosszabb hogy nem működnek a jól megszokott billentyű parancsok,az iPhoto egy rémálom,nem találok semmit,a Safari kész vicc és nagyon hiányzik a régi jó kis Office.Olvastam hogy lehet rá Windows-t telepíteni.Szerintetek érdemes lenne?Szervízbe kell hozzá vinnem?

2013. máj. 18. 04:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Második találat: [link]
2013. máj. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

állj..állj...állj... ne kapkodj...


én, és más is így volt, van és lesz ezzel...az első androidos telómat már az első nap a földhöz akartam csapni...

a tabletemet két hónap után is macerás megszokni...


ez van, türelem...


néha ülj vissza a másikhoz

2013. máj. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod a kezelését! a Mac nagyon jó, csak persze teljesen más mint a win! én a linuxal voltam úgy elsőre, hogy semmit se értettem, de lassan rájöttem a használatára, most meg azt nem értem, miért nem mindenki azt telepiti! :)
2013. máj. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ugyan ezt eltem at 4 eve, amikor iMac-re csereltem a PC-met.

Ahogy minden uj dolgot, ugy ezt is fel kell fedezned, meg kell ismerned. Ehhez ido kell. Kb 2 het es raerzel.


Nekem is az iPhoto volt az elso dobbenet. Ma mar szeretem. Teny, h magaeva teszi a fotoidat, es raderoltet egy rendszert. Ahogy az iTunes a zeneidet. De idovel be kellett latnom,h ezek jo rendszerek es ma mar ugy elem meg,h milyen kenyelmesek, felhasznalo baratak!


Safarit en sem szeretem, Chrome-ot hasznalok.


Office ugyanugy van, sokak szerint meg jobb is. Windowst lehet ra telepiteni, de ez olyan lenne, mint ha a gyonyoru uj kocsidra visszatenned a regi skodad muszorme uleshuzatat! :)

2013. máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát igen ez az autós hasonlat nagyon igaz.Fogok még egy ideig erőlködni vele és remélem megszokom.Az iPhoto-val tényleg ki lehet kergetni a világból,sosem láttam még ilyen erőszakos,makacs programot.
2013. máj. 18. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!