Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van értelme ennek, mi a...

Babszi04 kérdése:

Van értelme ennek, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves gidrán lovam, de szeretnek nekiállni ugratni viszont őt már nem szeretném terhelni sem eladni. Környékünkön nics nagyon olyan hely ahova eltudnék járni ugróleckéket venni viszont van egy olyan ember akinek nincs lova de versenyzett és szívesen megtanítana csak lovat kellene venni .
2014. jún. 19. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Akkor akármennyire is fáj, add el a régi lovacskádat és vegyél 1 jó ugró lovat és annál az embernél tanulj meg jól ugratni és versenyezni.
2014. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:

Bár nem tudom milyen állapotban van a ló, de szerintem az alapokat még rajta is meg tudod tanulni. Nyilván nem 150 centis akadályokkal fogod kezdeni az ugratást (a lovadnak is meg kell tanulnia, ha előtte még nem ugrott), először a technikát tanulod meg apróbb akadályokon, cavalettiken, stb. Ebbe azért még nem rokkanna bele a lovad szerintem. És lehet, hogy az első pár edzésen rájössz, hogy ez mégsem a te világod, akkor pedig nem szükséges új ló.

Bár ha tényleg érdekel a dolog, akkor előbb-utóbb úgy is lovat kell venni hozzá. Ha úgy gondolod, hogy anyagilag tudod finanszírozni a két lovat, és időd, energiád is lenne mindkettőre, akkor szerintem nincs baj a lóvásárlással. Azt pedig teljesen megértem, hogy a mostani lovadat nem adod el, ez szerintem is természetes dolog. Viszont így kénytelen leszel 2 lovat tartani ha ugratni akarsz. De először mindenképpen próbáld ki, hogy milyen is az ugratás.

2014. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt jön megint képbe az,hogy választasz. Vagy babusgatsz egy lovat hobbiból ameddig él,vagy ha komolyan gondolod a sportolást,és nem akarsz megállni a hétköznapi szintnél,lovaglásnál,akkor veszel egy megfelelő lovat.
2014. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem ha lenne elég pénzed (nem tudom hogy neked van e) én meg tartanám ezt a lovat vennék meg vennék egy másikat, egyedül biztos unatkozna. az egyikkel versenyzel a másik nyugdijas lo xd
2014. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!