Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok a sportlovak.hu-...

Mit gondoltok a sportlovak.hu-ról? Érdemes lenne ott lovat vásárolni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!:)

2014. jún. 25. 13:10
 1/9 anonim válasza:
48%
nem ajánlom
2014. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Indokot is mondanál ha nem baj légyszíves?:)
2014. jún. 25. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol ott? Az csak egy hirdetési felület, bárki hirdethet. Ugyan az, mint a lovasok.hu, csak szelektált lovakkal és fotókkal. Magyarán jó sportlovak vannak fenn, úgy bemutatva, ahogy illik.
2014. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaa értem,köszönöm szépen!:)
2014. jún. 25. 13:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm is onnan vett. Megbírhatóak :)
2014. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Láttam pár jónak tűnő,csodaszép lovat:)
2014. jún. 25. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:
A zöld kéz mindenkinek ment!:) Ha valakinek van még saját tapasztalata,véleménye szívesen fogadom!:)
2014. jún. 25. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az oldal, igényesebb mint a lovasok.hu. Utóbbit nem leszólom, hanem hogy a sportlovakon rendes lovak vannak, míg a lovasokon rengeteg "olcsó" lovat hirdetnek (meg versenylovakat is). 2 lovam van, az egyiket lovasokról vettem 6 éve, és a mostani árához képest nevetségesen olcsón (megtriplázta azóta) díjugratásban versenyzünk. Február körül kezdtem el körülnézni újra, és nagyon megtetszett a sportlovak, de akkor még nagyon friss volt és nem is találtam megfelelőt, csak nagyon fiatalokat. Így aztán nem onnan, de nem is a netről vettem a másodikat, hanem "szájhagyomány útján". Ahogy most nézem, már nagyobb a választék. Szerintem megéri, ha ki akarod szűrni a párzsázezres futószalag lovakat. (de azért ajánlom a lovasokat is)
2014. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Ment a zöld kéz,külön köszönöm,hogy ilyen hosszan kifejtetted!:)
2014. jún. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!