Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 17 éves lóval lehet még ugratni?

Sonjador0427 kérdése:

17 éves lóval lehet még ugratni?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves arab félvéren lovagolok. Az előző lovardájában leginkabb díjlovaglásra használták, de ugrottak is rajta. Tudom, hogy nem várhatnék tőle csodákat, csak ilyen x-eket és max 50 cm-t ugranánk. Teljesen egészséges, lábai is jó állapotban vannak.

#félvér #arab #ugratás #idősebb ló
2014. jún. 25. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
ha minden úgy van, ahogy írtad természetesen lehet! a lényeg, hogy a kellő bemelegítés meglegyen!
2014. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen így van, mert ha hazudnék az egészségi állapotát illetően, meg amúgy is, és valaki arra mondja azt, hogy lehet, és utána én ezt a beteg lovon kipróbálom, akkor igazából szándékosan csinálok rosszat szegény állatnak. Ilyet meg soha nem tennék.... És amúgy meg köszönöm a választ!(:
2014. jún. 26. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagydíjon is megy 17 éves ló,az még nem annyira öreg,pont jó korban van. Szóval ha minden oké vele a kora nem akadály.
2014. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KGabi0000 ***** válasza:
17%
Nálunk az egyik lótulajdonos a 20 éves lovával ugrat 1 méteres akadályokat,úgy hogy hetente 1-szer jár le hozzá és akkor 2 órát lovagol rajta úgy hogy egy csomót ugrat.Nem tudom megérteni az ilyen felelőtlen lótulajdonosokat,akkor minek neki ló?Szóval szerintem nyugodtan ugrathatsz vele.
2014. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen
2014. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
20 evessel is lehet. Nem a kor szamit.
2015. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!