Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez mint jelenthet? (bővebben...

Ez mint jelenthet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy ló a lovardában, nem vagyok vele olyan sokat kb. 2-szer vittem ki legelni, mosni, ilyenek...barátnőm lovagol rajta..ma ott állok a boksza előtt..nagyon figyel engem..lépek jobbra kettőt, ő is..visszamegyek..ő is..követett engem,le sem vette a szemét rólam.jó, gondoltam magamban..ez furcsa volt..visszaviszem az istállóba..nem akar visszamenni, velem akart lenni..végig..nem tudom mit jelenthet, mert annyira sokat nem vagyok vele..nem tudom hogy ez figyelmet jelent, vagy esetleg úgymond "egymásra találtunk"? nem tudom...a válaszotokat kérném :) köszönöm^^ 11/l
2014. jún. 29. 21:20
 1/6 busa.e07 válasza:
Sokat van egyedül?? ( pl. ha a többi ló a legelőn van, ő pedig bennt) mással is csinálja???
2014. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem mással nem..csak velem
2014. jún. 29. 22:17
 3/6 A kérdező kommentje:
ja, és nincs sokat egyedül..van egy lány aki nagyon szereti, ő majdnem mindennap jár hozzá
2014. jún. 29. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy unatkozott a ló.
2014. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól, hogy egy lány majdnem minden nap kijár hozzá még egyedül van, lótársaságra gondolt feljebb az illető, az ember nem társaság a lónak.

akkor szokott irreálisan kötődni az emberhez, ha egyedül tartják, ami a lónak amúgy a lehető legrosszabb körülmény...

én is úgy vélem, hogy unatkozott. ennyi. egy lovardai lóval ne sok reményt fűzz ahhoz, hogy "egymásra találtok"...

2014. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm!:)
2014. jún. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!