Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Volt már vicces esetetek...

Volt már vicces esetetek lóval v lovaglás közben? Leírnátok a vicces sztorikat légyszi😊😊😊

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elszökött a lovunk..mi meg kocsival mentünk utána.Nem volt nehéz elkapni ugyanis a ló (csak mint egy szabályosan közlekedő autó) szépen az úton haladt, lassú tempóba..Nem zavartatta magát :DD
2014. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágtáztunk terepen, ketten voltunk. A lovam valamiért egyre jobban lelassult, a társam már olyan messze járt hogy látni se lehetett. Végül a lovacskám megállt egy tócsa felett, lefeküdt és meghempergett. Hát köszi pacikám, moshattam ki a cuccokat! Az izzasztóval meggyűlt a bajom...
2014. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugyanakkor érkezek a lovardába először - kora reggel, amikor még alig van kint valaki, kiviszem a kutyákat szaladni, meg a pacokat is kiengedem egy kicsit szaladni. Erre az egyik lovam is rájött, és körülbelül egy hétig vigyorogva ügetett elém a parkolóba... először azt hittem nem zártam be rendesen a boxot, ráhúztam jobban a reteszt, aztán megint jött, gondoltam valaki etetés, takarítás után véletlen úgy hagyta. Egy hét után kezdett nagyon furivá válni a dolog, előbb kimentem, hátha látom mit csinál. Arról a reteszről tudni kell, hogy kb. szóra nyílik annyira el van már kopva, és kiderült, hogy a lovam rájött, ha felhúzza a kampót és arrébb tolja, kijöhet köszönni. Nem tudom, hogy esti túrákra indult-e, de annyi esze volt, hogy nap közben, amikor valaki észrevenné, nem jött ki. Aztán megcsináltattam az ajtót, azóta nincsenek reggeli meglepik, de mondanom sem kell, egy hétig még a jutalomfalatot sem fogadta el tőlem, úgy megsértődött, hogy korlátozni mertem a szabadságában...
2014. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KGabi0000 ***** válasza:
Busszal mentem le lovagolni és egy új lovon lovagoltam,akkor kb 2 hete volt ott.Kinyílt a busz ajtaja és mit látok?Hát,hogy az a ló,akin nekem kb. negyed óra múlva lovagolnom kéne ott vágtázik a buszmegálló mögötti emlékműnél és az edzőm meg még egy ember kötéllel a kezükben rohan utána.Végül úgy sikerült elkapni,hogy jött egy bácsi a lovaskocsijával és a haflingi odament a lovához.Elég vicces volt.Elvileg elszakította a 800 kg-os lóra tervezett vezetőféket és elszabadult.
2014. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lovammal valamelyik nap sétáltunk (kötőfék vezetőszár, csak ilyen kis nyugis dolog) megijedt egy fácántól és haza felé csak úgy volt hajlandó közlekedni hogy a hátam mögött jött szorosan hozzám simulva.:D
2014. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
XD szakadok thanks people!!🏥
2014. júl. 4. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Épp a fed.ménen lovagoltam a körkarámban,azt tudni kell róla,hogy csak terepen aktív,de még ott se nagyon :) Szóval éppen ügettünk,amikor hirtelen lelassult,elkezdett lépni,és végül leült :DDDD xD Szóval úgy mint egy kiskutyus ott ült,én a hátán (azért tehette meg,mert nem bíztattam agyon).

Aki ott volt velem megijedt,azt hittük,hogy hemperegni fog,ezért hirtelen kivettem a lában a veszkókengyelből és szépen a ló mögé csúsztam :D Az meg nem hempergett,hanem felállt :D Így szállított le magáról.. Nagyon röhögtünk rajta!


Persze ott van még az eset,amikor a szomszéd kissrácot rátették az 1 kiscsikóra szőrén és elengedték minden szerszám nélkül,hogy nézzük,mi lesz ebből. :D A kicsi ment 4 lépést,aztán bakolt egyet.Épp láttam,mert a barátnőm szólt,hogy menjek,épp az istállót takarítottuk.A gyerek ahogy lezuhant fejjel a friss lócirtomba esett. xD Elég vicces volt,persze mindenki megijedt,csak a gazda nem,hogy nem kap levegőt a kisgyerek.Persze utána jobban lett :)


Jajj,még mennyi ilyen történet van... :)

2014. júl. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Akkor arra a napra megvolt a lócitromos hajpakolás!😉

2014. júl. 8. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Úsztattam a lovam, mikor egyszercsak elmaradt a fürdőnadrágom. Tök pucéran ültem a hátán mikor partra értem. Lehetett fürdőnadrágot vadászni a vízben.
2014. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!