Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Shetlandi póni kb mennyit...

Shetlandi póni kb mennyit fogyaszt?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdene bárki olyan választ írni hogy "nem csak eszik, kell neki felszerelés, állatorvos, patkolókovács blabla" megjegyzem hogy több mint 10éve tartok lovat.:)


tehát eme rövid bevezető után lenne a kérdésem hogy egy sheti egy bála szénát télen mennyi idő alatt fogyaszt el kb.? (tudom.. minden lónál más de én arra vagyok kíváncsi kinél mennyi ez mert úgy tudok kalkulálni)



2014. júl. 5. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki több mint 10 éve tart lovat az ezt tudja,egyébként annyit eszik amennyit adsz elé,ez nem kocsi,hogy egyik többet ,másik kevesebbet fogyaszt...... Ha soványabb több kell neki,kondijától is függ.
2014. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szénát ad libitum szokás etetni,számolj fele ennyival, mint amennyit a lóra számolsz (inkább több legyen, mint kevesebb).
2014. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

édes első válaszoló a jóindulatod elhagytad.. lovat tartok nem pónit.. és egyébként is.. miért adnék elé egy bálát ha fele is elég? ;)

Másodiknak köszönöm.:)

2014. júl. 5. 22:17
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
"lovat tartok nem póni" hülye xd mert a pónihoz már külön diploma kell ,nem? inkább add el a lovad ha ennyi értelmed van hozzá...
2014. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Édes szívem.. nem külön diploma kell, de igenis más igényei vannak egy póninak aki 2-3 hetente be van fogva fogatba mint egy lónak aki napi szinten dolgozik..
2014. júl. 6. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen,és aki 10 éve lovazik az ezeket nem tudja,mi? mesélj még.....
2014. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindegy, higy miért nem tudja? Kérdez, mi meg válaszolunk. Aki nem tud válaszolni, az nem tudom, minek pofázik.


A munkától az abrak mennyisége függ, a szénáé pedig a ló súlyától. Bár írtam, hogy kb. fele annyival számolj, de kérdés, hogy mennyit adsz a lónak (ad libitum-e) és hogy mekkora lesz a póni. Inkább több legyen, mint kevesebb, max. megmarad nyárra belőle.

2014. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Milyen bála?


Kocka

Kör

És mekkorák?

Többfajta méretben léteznek.

2014. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

120as körbáláim szoktak lenni.

és parancsolj drága. ;)

idén tölti a 23at, 8éves kora óta nálam van

[link]

2014. júl. 8. 23:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Télen is ugyan annyi bálát fogyaszt el , mint nyáron. :)
2014. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!