Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg lehet tanulni lovagolni...

Meg lehet tanulni lovagolni maguktol is?

Figyelt kérdés
vagy csak lovas oktató segítségével ?

2014. júl. 5. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha súlyos sérüléseket akarsz szerezni, vagy rosszabb, tanuld meg nyugodtan magadtól. magadtól nem tudok megtanulni, mert nem tudod hogy mi a helyes ülés, ha elméletben tudod is, gyakorlatban nem tudsz mindenre figyelni. nem csak annyi a lovaglás, hogy megrúgom gyorsabban megy, balra húzom balra megy, jobbra húzom jobbra megy. meg kell tanulni, be kell rögzülnie hogy mikor melyik lábad hova teszed, mit csinálsz vele. ez oktató nélkül nem fog menni.
2014. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem ,köszi
2014. júl. 5. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit lehet megtanulni, tényleg minden előzetes tudás, jótanács és szakirodalom nélkül, hogy a lovas valamennyire kontrollálni tudja a ló mozgásának iramát és irányát. De ez nem lovaglás.
2014. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanyalovasok szokták ezt,oktató nélkül annyira megtanulnak ,hogy fent maradjanak ,de ülésük,tartásuk illetőleg tudásuk nincs csak azt hiszik ,hogy ez a lovaglás. Szóval magadtól nem lehet .
2014. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pajkii ***** válasza:
menj el lovardaba 1-2 evre es tanuld meg az alapokat. en is csak futoszaron voltam egyensulyfeladatokat csinaltam, ment a 3 jarmod es onnantol magam fejlodtem. ne csak nyugodt hanem hisztisebb lovakra is ulj fel es mindent kitapasztalsz, rafogsz erezni. de en magamtol tobbet fejlidtem mint lovardaban korozgetve.
2014. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!