Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki jönne Királyrétre lovas...

Nikike** kérdése:

Ki jönne Királyrétre lovas táborba?

Figyelt kérdés
A Tábor Augusztus 17.-23-ig van! Királyréten! A Nyugati pálya udvarrol megy a vonat és Kismaroson kell leszállni onnan egy táv. busszal 20 p és már ott is vagy! :) Napi 2 x lovaglás reggel,délután! 3x-szor étkezés reggeli,ebéd,vacsora! Svédasztalos reggeli :) Hotelben van az étkezés! a hotel saját úszó medence korlátlan használata,éjszakai túra,tábortűz,íjászat és egyébb programok ill. 1x szőrén lovaglás :D 35.000ft 6 napos De ha kocsitok van és jöhetsz, azzal oldjátok meg az út vonalat

2014. júl. 5. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ó, de kár, hogy nem előbb írtad ki! Minden évben van?
2014. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen! Sajnálom! :( De probálj meg eljönni :D
2014. júl. 6. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen a lovaglas? Ezt ugy ertem hogy mindenkihez be lesz osztva egy lo es azon lovagol? Vagy csak az ugyesebbeknek lesz lova? Vagy mindenki ugyanazon a lovon lovagol?
2014. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek be van osztva a lova! De sajnos már nincs hely 17-23-ig augusztusban! Szóval 24-30-ig még lehet menni :)
2014. júl. 13. 22:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Még is van még sok heeely
2014. júl. 17. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendben jövőre megyünk! ;)
2014. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remek! :)
2014. aug. 19. 22:18
 8/8 anonim válasza:

Megcáfolnám az előttem szólót. Nem kap mindenki "saját lovat", minden nap másikon ülsz. Ez még nem is lenne baj, engem az zavart, hogy szegény pacik szinte semmit nem kapnak enni, csont soványak, halálra vannak dolgoztatva és tökre sokszor verik őket a "tulajdonosok"... Tavaly elmentem egy táborba de soha többet! Én ilyeneknek nem fizetek, akik még arra sem képesek, hogy enni adnak a lovaknak.

A lovas oktatás minőségéről nem is beszélve. Semmire nem tanítanak meg! Ne menjen senki. Kidobott pénz, főleg szegény pacik miatt..

2015. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!