Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Edzésterv verseny előtti hétre?

Edzésterv verseny előtti hétre?

Figyelt kérdés

Jövő szombaton (19-én) verseny lesz, a lovam első versenye. Kérdésem a következő: Mennyit érdemes vele ugró munkázni az utolsó pillanatokban, illetve mennyit érdemes pihentetni, hogy formában legyen? (Most abszolút minden rendben van.) Esetleg terepre menni?

Előre is köszönöm.:)



2014. júl. 11. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy az utolsó héten az emberi versenyzőket pihentetni szokták. Mármint könnyű laza a munka a szokásos edzésnapokon. Talán a lovaknál is hasonlóképpen érdemes?
2014. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Àltalában utolsó előtti napon szoktam utoljára ugratni vagy két nappal előtte. Verseny előtti napon nem szoktak ugratni. Verseny előtti napon csak egy laza átmozgatást szoktam csinálni. Szerintem ki is viheted terepre. Vagy pedig terep-ugró-idomítás. Szerintem.
2014. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!