Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretitek a lovakat?

Nádas viktorja kérdése:

Szeretitek a lovakat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden állatot tisztelek és szeretek. A lovakat speciel csak messziről. Csodálom őket, egy időben tanultam is lovagolni, de rájöttem ,hogy ez nem az én sportom, mert félek tőlük. Nem azért mert annyira félelemre adnának okot, de nem tudok velük bánni. Ettől független szeretem őket, nem is tudok olyan állatot mondani, amit ne szeretnék.
2014. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden állatot szeretek,de a lovakat a legjobban:) nem is tudom,milyen lenne az életem lovak nélkül.csodás állatok:)
2014. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon szép állatok, én most szeretnék megtanulni lovagolni!!!eddig nem mertem most itt az ideje.
2014. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En nagyon szeretem oket, mar 3-4eve lovagolok nagyon nagyon szeretem. Mikor a lonak a szemebe nezek az valami fantasztikus erzes minden lejatszodik akkor benned, gyonyoru allat a lo. Nagyon husegesek is mert volt mar ra pelda, hogy megijjedt a lo es ledobott a hatarol de nem elszaladt hanem meg allt mellettem es erdeklodott, hogy jol vagyok-e. Imadom oket:)
2014. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KisHörcsög10 ***** válasza:
Én nagyon is!
2014. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!