Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kisalagi lovasklub vélemény?...

Kisalagi lovasklub vélemény? Érdemes ott lovat venni?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy lovat ott Vitalitásnak hívják. Van olyan aki tud valamit a lóról? Es a hely? Megbizható? Előre is köszönöm! :)

2014. júl. 20. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó pár kérdés volt már itt és jó sok válaszoló számolt be negatív tapasztalatokról.

Én csak rosszat tudnék írni, szerintem senki ne menjen oda lovat venni. Nagyon nem megbízható!

Nem mondom, hogy nincsenek egészséges lovak, de ha a környéken van egy jó származású de valamiért használhatatlan (kehes, sánta, idegbeteg) ló, akkor az tuti odakerül és ott "kipofozzák" addig, amíg meg nem veszik. Sok ilyet ismertem, ami ott kötött ki, miután használhatatlan lett, egy kezem kevés lenne, hogy összeszámoljam hányat.

És olyat is ismerek, aki ott vett lovat, utólag sérülések derültek ki és a kehessége is kijött, amit időlegesen szteroiddal tünetmentesítettek.


Ja és irreálisan drágán árulják a lovakat.


Ne vegyél ott lovat!

2014. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hat sajnálom mert nagyon megtetszett az a ló. nem is olyan drága ami viszont -tudva hogy nem mindegyik lo egészséges - igy mar nem is olyan "csábító". Ha netán van kedved megnézni a honlapjukon az emlitett lovat,( hátha ismered) akkor nagyon halas lennék:)
2014. júl. 20. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
megnéztem a lovasok.hu-n, a lovat nem ismerem, de nekem már az rég gyanús, hogy a felvételek téliek róla, most meg nyár van, vajon miért nem sikerült fél év alatt eladni?
2014. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!