Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? Esetleg...

Mit gondoltok róla? Esetleg valaki ismeri? Kisalagi lovasklub, Fanta.

Figyelt kérdés
[link]

#eladó #ló #Kisalagi Lovasklub
2013. júl. 18. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem onnan származik a lovam, és egy tünemény. Aphrodité, őt is sokáig hirdették az oldalukon is (lovonal.hu). tehát az én tapasztalatom jó velük, én teljesen meg vagyok elégedve a választásommal. szerintem kiindúlhatsz egy jó ajánlásból.

az én pacim: [link]

2013. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

akkor teszek mellé egy rossz ajánlást. több, mint 10 olyan lóról tudok, akit onnan vettek, vagy oda adtak el, a környéken lakom, csak rosszakat tudok mondani, kehes, sánta és agybeteg ló egyaránt megfordul ott. az általad kiválasztott ló pl. annyira vad, hogy külön kellett hívni hozzá egy embert, aki felül rá, mert a saját lovasait nem merte ráültetni a tulaj. de hajrá, menj el, vedd meg, vidd haza, és kiderül, hogy másnap is olyan cuki lesz-e, mint amikor megnézted... (ez az eladó nem riad vissza semmitől).

kivételek mindig vannak, nem mondom, ha valaki egészséges, normális lovat ad le neki azt is nyilván beveszi és tovább adja (az más kérdés, hogy mennyiért...), de gátlástalan és minden hibát elfogad és palástol, amíg meg nem veszik.

2013. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
azért elég kockázatos így lovat eladni, mivel azt hiszem 60napig köteles visszavenni ha valamilyen relytett hibája van a lónak!
2013. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Valletta ***** válasza:
Csak szavatossági hibás lovat kell visszavegyenek (bizonyíthatóan az eladás pillanatában már létező, de eltitkolt sántaság, kehesség), viselkedési hibásat nem. Nekem nem tetszik ahogy síkmunkában fejfelvágva, szár ellen megy a ló, sok képzést igényel még. Küllemre viszont tetszetős. De netről nem lehet lovat venni, meg kell nézni, kipróbálni.
2013. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi az összes választ!!

#1, a lovad gyönyörű!!

#2 köszi! olvastam már ilyen véleményt, de nem gondoltam volna, hogy tényleg igaz. Ezek után alaposan megfontolom a döntésem!!

2013. júl. 20. 16:20
 6/12 A kérdező kommentje:
ezek után nem valószínű, hogy elmegyek megnézni :)
2013. júl. 20. 16:21
 7/12 anonim ***** válasza:
én csak annyit mondok, hogy környéken lakó ott nem vásárol lovat, mert mindenki tudja, hogy milyen "hibás" lovakat vett már meg és adott ott el átmenetileg "kipofozva". nyilván van ott is jó ló, csak mivel tényleg bármit bevesz, ezért nagy eséllyel nyúl mellé az ember. és egyébként volt olyan is, aki visszavitte a lovat, mert 2 hét múlva elkezdett sántítani, röntgen és kiderült, hogy törve volt a patacsontja, majd rádumálta, hogy hát elnézést, ezt ő se tudta, de itt egy drágább ló cserébe, az viszont kb 1 hónap múlva kezdett csak köhögni, ő mosta kezeit, hogy nála még nem köhögött, de utólag kinyomozták, hogy honnan volt és már ott is köhögött, egy jó szteroid szuri és 1 hónapig elmúlik a köhögés. csak azt havonta nem lehet adni, na mindegy. több történetet nem is írnék le, kerülje aki tudja szerintem, de mindenesetre ha valaki odamegy vásárolni szuper körültekintő legyen!
2013. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt egyébként fentartotta a tulaj hogy a későbbiekben visszacserélhetjük a lovat egy másikra, mert ő is szeretne még tőle csikót, viszont én nem azért vettem meg hogy megszabadúljak tőle. tehát nem fogok élni a cserelehetőséggel. elfelejtettem írni hogy egyik volt osztálytársam is onnan vett lovat, lassan 7éve, és annak a lónak sincs semmi baja. a másik denni, most jártam utána mert ilyen lovat vettem. elhoztuk, előtte adta a lábait, szőrén felült a srác rá, hazahoztuk és rúgott, harapott, szitált. én nem akartam visszavinni, ha már egyszer elhoztam, feltettem netre, de minden rossz tulajdonságát beleírtam. pedig visszavihettem volna!nagyot buktam vele de legalább nem vertem át senkit, és cserébe kaptam egy jó kis lovat!ez a vadóc ló nem fóti volt.

különben én úgy tudom hogy sokan tartják fóton bértartásban ott a lovat, viszont nem mindig fizetnek, és van hogy annyi tartozás van hogy egy lóval egyenlítik ki. Az én Aphroditém is így került hozzájuk, a tartozás letudására, tehát nem nagyon tudtak mondani róla semmit. Származási lapja van, megvan a tenyésztője, de hogy volt e csikója, nem tudtam kideríteni.mindenképpen ki kell próbálni a lovat, tünetesen átnézni, de ez nem csak a fóti lovakra érvényes.

2013. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is onnan van lovam, ő lenne az: [link]

Es az egyik ismerősöknek is onnan van a lova, en nagyon megvagyok elégedve , egy rossz szavam nincs rá! Akik viszont nem ismerik, csak hallják azok megnéz írjanak semmit, en ismerem a tulajt, lehet hogy a kinézete nem a legjobb de nagyon kedves ember. Nem akarom leírni , hogy mit meg nem tesz álló amiért, nagyon szereti őket!

2013. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gurabi Alexandra válasza:

Onnan származik a lovam, 1,5 hónapja van nálam, semmi gond nincs vele: [link]

És pont a rossz vélemények miatt maradtam le a Boszorkányról, mivel nem mentem el megnézni, vagyis nem mertem megnézni, mert ugye kiszeretne egy vad, beteg lovat..Ott kellemes csalódás ért, nagyon segítőkészek voltak, minden lónak elmondták a hátrányát, előnyét, elsőre nem találtam szimpatikus lovat, ezért keresett nekem.

2013. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!