Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugrató rajtengedély vizsgán...

Díjugrató rajtengedély vizsgán mit kérdeznek az elméletben?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Már a lótól?
2014. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Alapvető dolgokat, ne aggódj. Egyszerű nagyon. Én kétszer csak átolvastam rendesen a könyvet és megcsináltam. ;)
2014. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvető, gyakorlatias kérdéseket. Kb minden benne van a könyvben. Tőlem ezeket kérdezték: hogyan jelzi a ló ha szomjas; lépéshossz a különböző jármódokban; versenyen mit jelez a csengő. Az előttem lévőtől megkérdezték, hogy az akadály melyik oldalán milyen színű zászló van, illetve hogy stílusversenyen mi hány pont levonást ér. Ezt nem tudta (átengedték) lehet vészesnek hangzik de ha valaki leteszi a vizsgát akkor úgyis stílusversenyeken fog indulni :)
2014. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Könyv +szabályzat. Meg könyvhöz kapcsolódó dolgok. Nekem az volt hogy milyen lábvédők vannak de azt is mondanom kellett ami a könyvbe nem volt felsorolva.

Amikor én vizsgáztam akkor is volt az a kérdés hogy hány pontot vonnak le. Csomóan nem tudták nem örültek neki a vizsgáztatók.

Nálunk az ugróig eljutott mindenki azt hiszem. Ott húztak meg többet.

2014. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!