Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki segítene olyanban hogy...

Paylol kérdése:

Valaki segítene olyanban hogy Győrben hol vannak Lovas Iskolák?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni lovagolni. ha lehet minél közelebbi lovardát szeretnék mert nem szeretek utazni. köszönöm a segítséget:)
2014. júl. 21. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

a hozzáállás nem a legjobb, értjük, hogy nem szeretsz utazni, de az alapoknál különösen fontos, hogy jó oktatód legyen, jó lóval, mert lehet, hogy nem szeretsz utazni, de tudsz menni olyan helyre is, ahol bár utazni nem kell fizetni igen, de nem fejlődsz, nem haladsz semmit.


én csak egyet tudok javasolni Győr mellett, Bőny-Szőlőhegyen, itt nagyon színvonalas az oktatás:


[link]



nem környékbeli vagyok, amiről nagyon rosszakat hallottam az a Viktória Lovas Klub Győrben.

2014. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Baldauf Team

[link]

ez Győrben van, én szeretek ide járni

Én a Viktóriát nem ajánlom, eleinte a legtöbb embernek tetszik, de minden ismerősöm egy idő után otthagyta...

2014. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok egyébként Viktória Gyirmóton van, oda megy ki helyi járat. A Baladuf pedig közel a belvároshoz
2014. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megnéztem térképen hol van ez a Baldauf... terepre hogy mennek onnan? SEHOGY? :o
2014. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
terepre nagyon kevés embert visznek ki sajnos, mivel át kell menni egy forgalmas úton. Így csak olyan emberekkel mennek akik nagyon régóta lovagolnak. Sajnos annak, hogy ilyen közel van belvároshoz ez a hátránya
2014. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!