Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit ronthatok el?

Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés

Nem nagyon megy a vágta beugratás mindig,pedig:

Belsö állitàs,külsö láb hátra és belsövel megnyomom,mégis néha ügetni kezd,néha meg beugrik.


2014. júl. 27. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik ulocsonta ulsz? Az is lehet, hogy leakasztod a belso vallat, a felfelvetel utan rogton engedni kell a belso kezzel, ezzel teszed szabadda a belso vallat az eloremozdulashoz.
2014. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam,gondolom a belsöre kellene,ugye?És aming beugrik,engedjek a belsö száron?
2014. júl. 27. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ugrik be, amikor kiengeded. Ha nem, akkor elölről az egész. Ki kell tapasztalni, hogy az adott képzetlen lónál mi válik be, hogyan tudod abban segíteni, hogy ne elügessen, hanem beugorjon. Ha megy, lehet finomítani. A lényeg, hogy ha nem ugrik be, mindig vedd fel és próbáld újra. Minél többször, annál jobb.
2014. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom a nemetek terhelnek belsore, en az edzomtol a kulsot tanultam, mert akkor a belso tehermentesul. Ugyan az a logika, mint amikor kiengeded a belso szarat, ezzel tud a belsovel eloremozdulni. Remelem erthetoen magyaraztam...
2014. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, pont ugyanebben a problémában voltam legalább egy hónapig... és múlt héten jöttem rá, hogy a derekat egészen eddig teljesen kihagytam a számításból.

Derékkal előre is kell lökni, csakúgy, mint az ügetésbe való elindításnál. Belső állítás, külső láb hátra, belsővel meghajtod, súlypont hátra, és derék...

2014. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,kedden kipróbálom:)
2014. júl. 27. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Derekadat ne hagyd ki, fontos. És engedj a külső kezeddel. Be fog ugrani. Belső csizmád ott legyen, de alapvetően a külső ugrat be.
2014. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Körön próbáld meg ha eddig nem úgy csináltad ,egyenesen jobban elrohan
2014. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!