Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit ronthatok el mindig az...

Mit ronthatok el mindig az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Az életben nem vagyok túl határozott, ezért sokszor ismerkedek interneten. De az ismerkedésben valamit mindig elrontok, már az első beszélgetésekben, onnan tudom, hogy utána egyik se keres soha magától, akikkel próbáltam ismerkedni. Meg nem is élvezik túlságosan a beszélgetést velem, nem fontos nekik.

Amikor ismerkedek többnyire kérdezgetni szoktam, teszek fel nekik kérdéseket róluk, hobbijuk, iskola, meg ilyen hétköznapi dolgok. Nem kérdezek ilyen személyes dolgokat hogy mennyi pénzük van pl.

Amikor ők kérdeznek arra válaszolok mindig, és azt szeretem, ha sokat írnak maguktól is. Többnyire viszont csak én irkálok és hozok fel témákat, a másik meg válaszolgat, reagál jobb esetben és ennyi.

Mit ronthatok el mindig ennyire?

A témáim többnyire a hétköznapi élet, zene, filmek, a fényképeimet mutogatom nekik mondjuk nem olyan gyakran.

Sokan azt mondják szeretik az emberek ha valaki kíváncsi rájuk, én ezt nem így tapasztalom, zavarja őket inkább a sok kérdés.

18/F


2014. ápr. 25. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Leszel Te még határozottabb is, ne aggódj. De nem a neten fog összejönni a hölgy.
2014. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy most konkrétan párkapcsolatot szeretnél és lányokkal ismerkedsz? vagy ez most milyen jellegű ismerkedés? Amúgy, szerintem örülj neki ha válaszolnak. Legyél érdeklődő, ez jó. Te nem rontasz el semmit, csak túlparázod. :) Mindig így megy a netes beszélgetés nálam is. :) De ne hidd azt, hogy nem érdekli az embert, amit írsz, vagy kérdezel. Ha nem érdekelné, nem válaszolna. Ne add fel!:)
2014. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
haverkodás
2014. ápr. 25. 18:42
 4/5 anonim válasza:
néhányan egyből a kinézetet nézik, még interneten is a képek formájában. és ha nem tetszik nekik a látvány akkor egyszerűen nem szivesen beszélgetnek az illetővel. de vannak olyanok akik nem szeretnek igy ismerkedni.. mert.. ha nagy a távolság pl, akkor majdnem hogy teljesen értelmetlen az egész..
2014. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig rossz embereket fogtál ki. Nincs veled semmi baj, a témáid jók. Ők nem nyitnak feléd. Lehet, hogy nem voltál nekik szimpatikus.

Találkozni akarsz velük vagy csak úgy beszélgetni? Mert nem mindegy.

2014. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!