Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Új lovarda? (kérdésed túl...

Új lovarda? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Lovardát váltottam, és ma délután megyek először az újba... Nagyon izgulok, félek ,hogy rossz benyomást teszek, vagy nagyon béna leszek... Veletek nem volt még hasonló? Tippek esetleg hogy nyugtassam meg magam? :/

Előre is köszönöm!



2014. aug. 6. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden kezdet nehéz.. Viselkedj természetesen, biztosan segítőkészek lesznek veled!:)
2014. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Nyugi nem lesz semmi baj, én is túl estem már ilyenen.:))!szerintem menj oda fél órával hamarabb hátha kell segiteni pucolni felszerszámozni a lovat akin ülni fogsz. Add magadat nem fogsz rsoz benyomást tenni légy kedves érdeklődő biztos lesznek ott más lányok fiuk is.

És nem fogsz bénázni csak szed össze a tudásod önbizalmad. Lehet hogy máshogy fognak oktatni es először ugy érzed semmit nem tudsz. Lehetséges velem is volt ilyen de az ember azert jár oktatohoz hogy megtanuljon lovagolni vagy fejlődjön. Az az érzésem hogy te jól lovagolsz ( ne kérdezd honnan xd megérzés ) csak önbizalom hiányod van.

Lehet lesznek undok emberek de ne foglalkozz velük.

Csak bízz magadban és a tudásodban :)


Az én történetem az volt elkezdtem jarni lovagolni sokáig féltem vagtazni és önbizalom hiányom volt. Láttam ahogy mások fejlődnek és ezt az orrom alá is dörgölték hogy béna vagyok meg hogy milyen csili vili versenylovakon ülnek. Végül megtanultam lovagolni ott és én is ültem "jo" lovakon. De ez egy olyan hely volt hogy akinek vam pénze az ugorhat azokat tanítják támaszkodni faratbe stb. És nekünk nem volt anyi pénzünk. Ráadásul az ottani "barátnőim " is kibeszéltek, le k.... -tak olyanok akik nem is ismertek mert hogy sokáig féltem meg nem beszéltem senkivel vagyis ritkán. Oda szerettem volna menni táborba ebbe az évbe de tul drága volt ezert a fogorvos!om ! xd ajánlott egy helyet élmenetm oda lovagolni nagyon jo volt sokkal barátságosabb volt a hely és az emberek is és az okatás ugyanúgy színvonalas volt.Majd elmentem oda táborba megismertem velem egykorúakat. A lovakat is jobban tartottak sokkal boldogabbak voltak mint a masik helyen. Ott ugrottam elöszzör és lovagolhatttam szőrén míg az előző helyen ez lehetetlen lett volna mert otta pénzre mennek meg a versenyzésre és aki nem fizet az csak zötyöghetek egy orat de ez a hely ahol most vagyok nagyon jo :)) szoval nyugi minden rendben lesz ne izgulj ezen csak nyugi :))

2014. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!