Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megengednék a...

Szerintetek megengednék a lovardában, hogy legalább besegítsek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, mindig is imádtam a lovakat, régebben kezdtem el lovagolni, de pénzhiány miatt szüneteket tartottam. Lassan egy éve viszont már egyáltalán nem tudok elmenni. Mennék diákmunkára, ha lenne hova, de így nincs pofám pénzt kérni anyutól, látom, hogy ez nem a legjobb idő. Egy lovarda van hozzánk közel, ott viszont három év alatt kétszer ápolhattam le a lovat (elméletben mindent tudok), lenyergelni megy, vezetni sima ügy, talán a felnyergeléssel lehetnek problémák. Mint már említettem, jó ideje nem voltam ott, szerintem már fel sem ismernek, mert annyiszor nem volt alkalmam menni. Így van esélyem? :( (Nem kérném cserébe, hogy lovagolhassak, az is elég, ha egyáltalán ott lehetek, és tényleg bármit megcsinálnék, amit kérnek!)

2014. aug. 3. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosan - talán - lehet - kizárt.

A konkrét választ csak a lovarda tulajdonosa/vezetője tudja megadni!

2014. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy próbát megér ;)
2014. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha engem kérdezel, biztosan meg fogják engedni! minden lovardában elkél egykis segítség, főleg akkor, ha szívesen segítesz és nem valamiért cserébe.

szerintem hívd fel a lovardavezetőt vagy akivel régebben egyeztettél időpontot, és mondd meg nekik őszintén hogy mi a helyzet

nem engedhetitek meg magatoknak a lovaglást, viszont szeretsz foglalkozni velük, és nagyon szívesen segítenél a szükséges teendőkben

biztos vagyok benne, hogy örülnének a felajánlásodnak

sőt, egy idő után, ha kitartóan segítesz, és elégedettek a munkáddal, van rá esély, hogy felajánlják neked a lovaglás lehetőségét

nekem van egy ismerősöm aki éveken át azért cserébe lovagolt, hogy megetette a lovakat este

én magam is lovas vagyok, én is csak heti egyszer járhatok, mert nagyon drága

de én is nagyon szeretek foglalkozni velük

Sok sikert!

2014. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni. Sajna a legtöbb loviban lovász hiány van, mert a lovász = mindenes. Szóval, ha örömmel mész ganét lapátolni ingyen, míg a fizetett ember mondjuk kint szénázik a réten annak biztos örülnének.
2014. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsofi111 válasza:
én is úgy járok lovardába hogy segítek és cserébe lovagolok, nekem még csak nem is kell ganéznom, szerintem is a legtöbb helyen jól jön a segítség:) egy próbát mindenképpen megér!
2014. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz érte pénzt, és lovaglásra sincsen igényed az elején, valószínűleg megengedik, örömmel látnak. Aztán ha ügyes vagy, lovagolhatsz cserébe, később esetleg pénzt is kaphatsz a lovaglás helyett. Én is így kezdtem :)
2014. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!