Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol van a Törökbálinti lovarda...

Hol van a Törökbálinti lovarda? Vagy hogy jutok el oda?

Figyelt kérdés
A honlapjára ugye ki van írva, hogy Malom dűlő utca. Megkérdeztem a szüleimet, hogy nem tudják-e hol van, de senki nem tud semmit. Pár napja egy barátnőmmel elmentünk arra, amerre a Google térkép mondta jobb ötlet híján. Nem jött be... 14 perc helyett vagy fél órát sétáltunk, mire végre találtunk egy helyet, ahol lovak vannak. Ott viszont egy idős bácsi elirányított minket valami vasúti sínen át mondván, hogy "ott lesz a mi lovardánk". Egy hulladékgyűjtő helyet találtunk, aztán vihar lett és haza kellett mennünk. Lehet, hogy ez most nagyon szerencsétlennek hagzott, de a 16 évem alatt még csak nem is hallottam a helyről... Aki tudja, hogy hol van, légyszi segítsen!

2014. aug. 8. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Atyaúristen, felhívni őket??
2014. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudom melyik lovardáról van szó, én is ott lovagoltam. Már nagyon régen elköltöztek onnan.
2017. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!