Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok lovardát, ahol nehezebb...

Tudtok lovardát, ahol nehezebb embereket is oktatnak?

Figyelt kérdés

Budapesten vagy Pest környékén érdekelne olyan lovarda, ahol 100 kg fölötti embert is oktatnak.

Akár tanya is jó, nem kell komoly lovarda.

Akinek keresem, az tud lovagolni, mind a három jármódban, de a lovazás lenne a lényeg, nem az, hogy összeszedje a lovat, meg stb. Akár terepre menni, pályán lovagolgatni.


Én egy ilyen helyet sem ismerek, csak ahol még én tanultam lovagolni, de az nagyon messze van.


2014. aug. 9. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
kicsit meghajlana a ló háta nem vállalok csak 95 kg alatti embereket. BPn mi vagyunk a piacvezető lovarda. az állatnak ebből láb és fent említett hát problémái lehetnek...
2014. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, ezért is nincsenek ilyen súlyú emberek komoly lovasok.

De ő nem szeretne heti négy-öt-hat napot lovagolni. Hetente egyszer, max kétszer menne ki, összesen max tíz alkalommal.

Egy masszívabb, akár hidegvérű vagy sodrott lónak ennyitől nem lesz problémája.

De tudom, hogy nehéz lesz ilyen helyet találni.

2014. aug. 9. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha már tud ügetni, vágtázni, akkor nem olyan vészes a 100 kg, ezzel már nem veri a ló hátát.


Ba-Ta Tanya Szigetszentmiklóson. Ott lehet hidegvérűeken is lovagolni!

[link]

2014. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Megnézem és felhívjuk őket :)

2014. aug. 10. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!